Нардеп від «Слуги народу» Стефанчук орендує квартиру у тещі. Новини Києва

Перший заступник голови Верховної Ради України, нардеп від партії «Слуга народу» Руслан Стефанчук «орендує» квартиру у своєї тещі.

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі екснардеп VIII скликання ВРУ Борислав Береза. За його словами, у декларації Стефанчука за 2018 рік вказано, що він орендує квартиру площею понад 100 квадратів Тетяни Ситарук. Дівоче прізвище дружини Стефанчука – також Ситарук, тож власниця квартири є матір’ю його дружини та його тещею. Стефанчук підтвердив, що й досі живе у цій квартирі, але на питання, чи платить він за оренду матері своєї дружини, відповів, що платить «орендодавцю за договором – власнику квартири».

«Це шедеврально! Так, епоха зубожіння ще не закінчилась, але епоха скорочення витрат для деяких депутатів вже розпочалася. Особливо для віцеспікера по квоті «Слуги народу» Руслана Стефанчука…. Віцеспікер отримує гроші з бюджету України для оплати житла. Розумієте? Він, типу, орендує у тещі. Феєрично. Головне, що трохи сорому, але гроші залишаться у сімейному бюджеті родини Стефанчук»,  – наголосив Борислав Береза.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про реакцію соцмереж на 17 мерседесів на 24 квартири нардепа від «Слуги народу» Олександра Дубінського.

Источник: www.stolychno.news

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *