У Польщі видали навігаційне попередження через “незаплановані військові дії” вздовж кордону з росією та білоруссю

У Польщі видали навігаційне попередження через "незаплановані військові дії" вздовж кордону з росією та білоруссю

Польща оголосила навігаційне попередження про можливу активізацію військової авіації вздовж своїх кордонів з росією та білоруссю через “незаплановані військові дії”.

У Польщі видали навігаційне попередження для цивільних користувачів повітряного простору про можливу активізацію військової авіації країни через можливість “незапланованої військової діяльності” вздовж кордону з росією та білоруссю. Про це повідомляє Оперативне командування ЗС Польщі в мережі X, пише УНН.

Деталі

“Повідомляємо, що навігаційне попередження NOTAM N0604/2024 для користувачів повітряного простору, опубліковане 2 лютого 2024 року Агентством аеронавігаційного обслуговування Польщі було розроблено та опубліковано за погодженням з Оперативним командуванням ВПС”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що повідомлення попереджає цивільних користувачів повітряного простору про можливу активізацію військової авіації у східному напрямку у відповідь на загрозливу ситуацію на східному кордоні.

В Агентстві аеронавігаційного обслуговування вказують, що навігаційне попередження буде діяти з 6 ранку 5 лютого по 6 ранку 5 травня. Також вказується, що попередження розповсюджується на прикордонні території з росією та білоруссю.

Нагадаємо

Прокуратура Польщі почала розслідування за фактом порушення повітряного простору країни “невизначеним об’єктом” під час масованої атаки рф по українських містах 29 грудня.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *