20 цікавих кросвордів з малюнками для дітей

Проєкт «Розвиток дитини» спільно з Osvita.ua пропонує батькам, вихователям та вчителям двадцять оригінальних завдань-кросвордів для розвитку лінгвістичного інтелекту та розширення кругозору.

Такі тематичні кросворди для дітей у картинках допомагають малюкам повторити правопис різних слів. Це відмінне тренування для пам’яті та оригінальний спосіб вивчення нових слів.

Зазвичай завдання містить «секретне» слово, яке можна дізнатися після заповнення клітинок кросворду. Виконання запропонованих завдань сприятиме розвитку пізнавальної активності та вихованню всебічно розвиненої особистості.

Кросворд «Кімнати в моєму домі та їх облаштування». Цей комплект завдань допоможе дитині збагатити словниковий запас, а також сприятиме розвитку уваги. Комплект складається із 4 сторінок, кожна з яких присвячена одній кімнаті: спальні, ванній кімнаті, кухні і вітальні.

Кросворд «Професії»: думки про майбутнє. Тематичне завдання-кросворд присвячене професіям, що дозволить дитині не тільки потренувати пам’ять, кмітливість, увагу та мислення, а й поміркувати над майбутнім й виокремити серед професій ту, до якої тяжіє душа.

Кросворд «Літальні апарати». Це тематичне завдання-кросворд присвячено різноманітним літальним апаратам і допоможе дитині краще запам’ятати їхні назви й, відповідно, правопис, потренувати пам’ять, увагу, мислення й логіку, а також збагатити словниковий запас.

Кросворд «Машини». Це тематичне завдання-кросворд присвячене різним видам машин і дозволить дитині краще запам’ятати їхні назви і правопис. Кросворд замість запитань пропонує дитині картинки, на яких зображені різні машини.

Кросворд «Африка». Це завдання допоможе дитині повторити й краще засвоїти правопис назв п’яти тварин, які живуть в Африці, а також сприятиме розвитку логічного мислення, уваги й дрібної моторики.

Кросворд «Туристичний похід». Це завдання допоможе дитині збагатити словниковий запас за темою туризму, а також сприятиме розвитку логічного мислення й уваги.

Кросворд «Морський світ». Це завдання-кросворд допоможе дитині повторити правопис десяти назв різних морських мешканців, тренуючи при цьому пам’ять, увагу та дрібну моторику.

Кросворд «Лікарські рослини». Це завдання допоможе дитині збагатити словниковий запас за темою «Лікарські рослини», а також сприятиме розвитку логічного мислення та уваги. Розв’язавши кросворд, дитина зможе дізнатися назву «секретної рослини».

Кросворд «Дерева». Це завдання-кросворд допоможе дитині повторити й краще засвоїти правопис назв різних дерев, тренуючи пам’ять, увагу та дрібну моторику. На сторінці зображені листки восьми дерев.

Кросворд «Овочі». Це завдання-кросворд допоможе дитині повторити правопис дванадцяти назв різних овочів. Розв’язавши кросворд, дитина зможе дізнатись секретне слово, вписавши букви, позначені цифрами у круглих рамках, у відповідні круглі комірки.

Кросворд «Домашні улюбленці». Це завдання допоможе дитині збагатити словниковий запас за темою «Домашні улюбленці», а також сприятиме розвитку логічного мислення й уваги.

Кросворд «Лісові мешканці». Це завдання допоможе дитині збагатити словниковий запас за темою «Лісові мешканці», а також сприятиме розвитку логічного мислення та уваги. Розв’язавши кросворд, дитина зможе дізнатися «секретне повідомлення».

Кросворд «Птахи». Це завдання-кросворд допоможе дитині повторити правопис дванадцяти назв різних птахів, тренуючи при цьому пам’ять, увагу та дрібну моторику. Дитині потрібно подивитись на малюнки птахів та вписати відповідні назви у клітинки кросворда.

Кросворд «Комахи». Це завдання-кросворд допоможе дитині повторити правопис одинадцяти назв різних комах, тренуючи при цьому пам’ять, увагу та дрібну моторику. Напрямок написання слів позначено цифрами у квадратних рамках.

Кросворд «Здорові зуби». Завдання допоможе дитині збагатити словниковий запас. На сторінці зображено 11 пронумерованих малюнків, які пов’язані з підтримкою здоров’я зубів. Дитині потрібно подивитися на ці зображення і вписати їхні назви в клітинки кросворда під відповідними номерами.

Кросворд «Види спорту». Це завдання допоможе дитині збагатити словниковий запас за темою спорту, а також сприятиме розвитку мислення та уваги. Дитині потрібно подивитися на зображення дітей, що займаються спортом, і вписати назву заняття в клітинки кросворда.

Кросворд «Плоскі геометричні фігури». Це завдання-кросворд допоможе дитині навчитися розрізняти плоскі геометричні фігури, а також опанувати правопис їхніх назв, тренуючи при цьому пам’ять, увагу, логічне мислення й дрібну моторику.

Кросворд «Посуд». Це завдання допоможе закріпити знання правопису предметів посуду. Дитина повинна подивитись на малюнок предмета посуду й виписати його назву в таблицю. Також пропонується розшифрувати приказку, знайшовши у таблиці букви.

Кросворд «Мої іграшки». Це завдання-кросворд допоможе дитині повторити правопис десяти назв різних іграшок, тренуючи при цьому пам’ять, увагу та дрібну моторику. Дитині потрібно подивитись на малюнки іграшок та вписати відповідні назви у клітинки кросворда.

Кросворд «Зимовий одяг». Це завдання допоможе дитині повторити й краще засвоїти правопис назв дев’яти предметів зимового одягу, а також сприятиме розвитку логічного мислення, уваги й дрібної моторики.

БІЛЬШЕ КРОСВОРДІВ

Popup

розвиток дитини

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *