Блок магістерського тесту з іноземної мови має 30 завдань

Вступникам у магістратуру розповіли про особливості складання магістерського комплексного тесту (МКТ), який міститиме два блоки завдань: з іноземної мови (англійська, німецька, французька або іспанська за вибором вступника) та права.

Результати такого тесту необхідно буде надати для вступу до магістратури за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право».

В Українському центрі оцінювання якості освіти поінформували, що зміст блоку МКТ з іноземної мови визначатиме Програма єдиного вступного іспиту з іноземних мов.

Відповідно до затвердженої Загальної характеристики блоку МКТ-2022 з іноземної мови, він складається з завдань двох частин: «Читання» та «Використання мови».

Учасники тесту з англійської, німецької, іспанської мов працюватимуть з завданнями трьох видів: на встановлення відповідності, з вибором однієї правильної відповіді, на заповнення пропусків у тексті.

Учасники МКТ з французької мови виконуватимуть завдання одного виду – з вибором однієї правильної відповіді.

Усього блок МКТ з іноземної мови міститиме 30 завдань, правильно виконавши які, учасник, згідно з Схемою нарахування балів, зможе набрати 30 тестових балів.

На виконання блоку магістерського комплексного тесту з іноземної мови відводиться 60 хвилин.

Очікується, що для учасників магістерських випробувань буде розроблено демонстраційний варіант тесту.

Як відомо, зареєструватися для проходження МКТ потенційні магістри зможуть з 27 червня до 18 липня включно, звернувшись до  приймальної комісії закладу вищої освіти.

Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

вступ на магістра

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *