Борис Джонсон написав відкритого листа українським дітям

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон написав відкритого листа українським дітям.

Про це йдеться у повідомленні Sky News.

Відкритий лист надійшов після того, як британський дипломат попередив про достовірні звинувачення у сексуальному насильстві над дітьми з боку російських військ.

Борис Джонсон звернувся до українських дітей зі словами підтримки, адже вони бачили або переживали речі, свідками яких не має бути жодна дитина.

«Кожен день українські діти вчать усіх нас, що означає бути сильним і гідним, високо тримати голову, навіть у найважчі часи. Я не можу згадати кращого прикладу для наслідування для дітей і дорослих будь-де», – написав британський прем’єр-міністр.

Також глава британського уряду додав, що маленькі українці повинні безмірно пишатися своєю країною, своїми батьками, своїми солдатами та найбільше пишатися собою, і передав, що вони не одні на цьому світі.

«Тут, у Сполученому Королівстві, ми вивішуємо українські прапори на наших будинках, офісах, церквах, магазинах та ігрових майданчиках, навіть на даху мого будинку на Даунінг-стріт, де вікна заповнені соняшниками, намальованими британськими дітьми. Наша молодь малює Ваші прапори у класах і виготовляє синьо-жовті браслети на підтримку вашої країни», – заявив Борис Джонсон.

Окрім того, він наголосив, що вірить у перемогу України в російсько-українській війні.

«Я вірю, як і Ваш Президент, що Україна виграє цю війну. Я всім серцем сподіваюся, що незабаром ви зможете повернутися до своїх домівок, шкіл, сімей. І що б не сталося, скільки б це не зайняло часу, ми у Великій Британії ніколи не забудемо вас і завжди будемо пишатися називати вас своїми друзями», – підкреслив Борис Джонсон.

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *