Чехія передала перший тренажер винищувача F-16 одній з бригад Повітряних сил

Чехія передала Україні перший тренажер винищувача F-16. У Повітряних силах зазначили що крім поставок самого F-16, важливо створити потужну навчально-матеріальну базу для молоді.

Тренажер винищувача уже отримала одна з бригад Повітряних сил. Українські спеціалісти вже зайнялися тестуванням та підготовкою основного модуля до експлуатації.

Перший тренажер винищувача F-16 уже в Україні

Уранці травня командувач Повітряних сил Микола Олещук повідомив що Чехія передала перший тренажер винищувача F-16. Наразі його уже отримала одна із бригад.

Основний модуль уже проходить тестування, його готують до експлуатації українські спеціалісти.

Дякую усім, хто допомагає Україні зміцнювати авіаційну компоненту. Звісно, що окрім самих F-16, нам треба створювати потужну навчально-матеріальну базу для нашої молоді,
– зазначив Олещук.

Зокрема, командувач Повітряних сил закликав союзників приєднуватися до цієї ініціативи.

Відправка F-16 в Україну: останні новини

  • Україна очікує отримати винищувачі F-16 від Бельгії до кінця 2024 року. Прем’єр-міністр країни зазначив, що цей крок Бельгії є значним внеском у підсилення обороноздатності України.
  • Також Україна отримає можливість використовувати високоточні французькі авіаційні бомби AASM Hammer на літаках F-16. Це стане можливим завдяки додатковому обладнанню, яке перетворює звичайні некеровані авіабомби в “розумні”, забезпечуючи більшу точність ударів.
  • Зокрема, В Повітряних силах розповіли про заходи захисту, які готує Україна для F-16. Речник Повітряних сил Ілля Євлаш розповів, що є низка напрацювань, як можна буде безпечно розмістити нові винищувачі, щоб вони ефективно виконували завдання та захищали повітряний простір України.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *