Чи вважатиметься повістка отриманою, якщо її кинули в поштову скриньку: Веніславський пояснив

Веніславський прокоментував питання повісток в поштових скриньках / Колаж 24 Каналу (Фото Unsplash / Tasha Kostyuk)

Нещодавно парламент схвалив у другому читанні законопроєкт про мобілізацію. Федір Веніславський пояснив, чи правда, що повістка буде вважатися отриманою, якщо вона кинута в поштову скриньку.

Нагадаємо, Верховна Рада 11 квітня 2024 року ухвалила в другому читанні законопроєкт про мобілізацію. За відповідне рішення проголосували 283 народних обранці.

Веніславський пояснив питання щодо повісток в поштових скриньках

У Федора Веніславського, члена Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, народного депутата, поцікавилися, чи правда, що повістка буде вважатися отриманою, якщо її кинули в поштову скриньку чи це стосуватиметься тільки вимоги оновити свої дані в ТЦК.

Веніславський зазначив, що є вимога оновити свої персональні дані в ТЦК.

За його словами, якщо ця вимога не виконана, вона буде надіслана у поштову скриньку і це буде вважатися належним інформуванням особи. Тому що, як зазначив Веніславський, в цьому законі передбачили, що протягом 60 днів кожен громадянин України віком від 18 до 60 років зобов’язаний актуалізувати свої персональні дані військово-облікові в ТЦК СП. “Тому, по суті, повідомлення в цьому аспекті точно не буде якимось чином порушувати права людини чи людина зможе оскаржити, якщо вона несвоєчасно прибула”, – додав Веніславський.

“Є 60 днів, усі – я, як народний депутат, ваші колеги-журналісти чоловічої статі, державні службовці, посадовці всіх рівнів – зобов’язані оновити свої персональні дані. Що стосується повістки, то повістка вручається, як і вручалася, – під розпис про вручення”, – підкреслив народний обранець.

Тому ніяких негативних наслідків, якщо повістка кинута в ящик, не буде, це не вважається належним отриманням повістки,
– резюмував Веніславський.

Верховна Рада прийняла закон про мобілізацію: коли він набуде чинності

  • В четвер, 11 квітня, Верховна Рада підтримала у цілому законопроєкт про мобілізацію під номером 10449.
  • Тепер його повинен підписати Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук, а потім направити на розгляд президенту.
  • Новий закон про мобілізацію може набрати чинності вже наприкінці травня цього року. Деталі про те, коли запрацює новий закон, читайте у матеріалі 24 Каналу.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *