Цілком схоже на провокацію Росії, – РНБО про обвалення будинку в Бєлгороді

У Центрі протидії дезінформації пояснили ймовірні причини вибуху / Колаж 24 Каналу (скриншот із відео та ЦПД)

У російському Бєлгороді 12 травня пролунав вибух, який зніс під’їзд 10-поверхівки. Росія заявила про нібито атаку України, проте насправді перед цим росЗМІ писали про роботу ППО в місті.

Керівник Центру протидії дезінформації Ради національної безпеки і оборони України пояснив, хто насправді може стояти за атакою на будинок у Бєлгороді. Адже інцидент Росія може використовувати у своїх цілях.

Хто міг підірвати будинок в Бєлгороді

Будинок у Бєлгороді, схоже, підірвали. На відео з камер не видно падаючих об’єктів. Відповідно, всі звинувачення росіян в обстрілі Силами оборони наразі не відповідають дійсності,
– заявив очільник ЦПД Андрій Коваленко.

Він пояснив, що цей вибух дуже схожий на провокацію Росії або інформаційну провокацію з роздування ситуації, щоб виправдати подальші удари по житлових будинках українських міст.

“Також це міг бути побутовий вибух, який російська пропаганда зараз викручує в обстріл будинку у власних інтересах”, – заявив очільник Центру протидії дезінформації РНБО.

Який вигляд має будинок після вибуху / Фото росЗМІ

До речі, на опублікованих відео та фото помітно, що вибух, імовірно, був ізсередини. Окрім того, багато вікон у пошкодженому будинку вибухова хвиля не вибила.

Що відомо про вибух у Бєлгороді

  • Орієнтовно об 11:30 у російському Бєлгороді пролунав вибух, який зруйнував цілий під’їзд будинку. Вороги відразу ж звинуватили в атаці ЗСУ.
  • Російське міноборони написало, мовляв, “впали” уламки однієї зі збитих ракет ТРК “Точка-У”. Українська сторона ці дані не коментувала.
  • Проте росіяни неодноразово скидали свої ж ФАБи на Бєлгородщину, знищуючи будинки росіян та ранячи жителів.

Зверніть увагу! У вересні 1999 року в російських містах пролунала серія вибухів у будинках. Тоді вибухи забрали життя сотні росіян. Це було перед початком Другої чеченської війни та допомогло Росії виправдати війну й залякати населення. Багато фахівці говорили, що за тими вибухами стоїть ФСБ. Колишній співробітник ФСБ Олександр Литвиненко, якого згодом отруїли, підтверджував, що Путін пришов до влади на “рязанському цукрі”. Адже саме в Рязані ФСБ “прокололось”, коли за закладенням вибухівки під житловий будинок застукали співробітників ФСБ. Проте влада сказала, що це цукор, який використовують для навчань. Звідти пішов вираз “рязанський цукор”.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *