Фінал конкурсу Шевченка матиме онлайн або змішаний формат

Фінальний етап ХІІІ Міжнародного конкурсу імені Тараса Шевченка з міркувань безпеки може проводитися в дистанційній або змішаній (очній та дистанційній) формі.

Згідно з листом МОН, конкурс відбудеться 4 лютого 2023 року в обласних центрах та місті Києві.

Завдання будуть надіслані в день проведення конкурсу о 9 годині на офіційну електронну адресу установи, відповідальної за його проведення в регіоні.

Виконання конкурсних робіт розпочнеться о 10 годині, після проведення інструктажу з учасниками конкурсу.

Учні 5-7 класів будуть працювати над завданнями 2 астрономічні години, учні 8-9 класів – 3 астрономічні години.

Учні 10-11 класів закладів загальної середньої освіти та закладів професійної освіти та студенти і курсанти закладів вищої освіти виконуватимуть конкурсні завдання 4 астрономічні години.

Учасників фінального етапу конкурсу необхідно розмістити окремо відповідно до їх вікових категорій (не більше шести осіб в аудиторії) у межах одного закладу освіти.

Роботи учасників конкурсу разом з протоколами та іншими документами мають бути надіслані кур’єрською поштою в день проведення змагань на адресу Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Також протоколи надсилаються на електронну адресу: [email protected].

Заявки на участь у фінальному етапі змагань необхідно надіслати до 31 січня 2023 року на електронну адресу [email protected] та на адресу ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *