Голосував не так, як треба, – глава франківського осередку “Голосу” Тищенко покинув партію

Політик заявив, що приєднався до партії тоді, коли її основними принципами були прозорість і чесність. Відповідний допис та заяву про вихід Володимир Тищенко опублікував на своїй сторінці у фейсбуці.

До теми Розкол “Голосу”: що відбувається з політсилою та чого очікувати восени

З партії “Голос” вийшов голова франківського осередку Тищенко

Ухвалив рішення скласти повноваження голови Івано-Франківської обласної територіальної організації партії “Голос”, а також вийти з партії,
– заявив Володимир Тищенко.

Він пояснив, що на з’їзді партії 29 липня у Києві не підтримав:

  • ні виключення з партії “неугодних” нардепів;
  • ні зміни до статуту;
  • ні виключення з політради представників Львівщини Ростислава Добоша та Черкащини Віктора Євпака. Проте він додав, що “голосів вистачило, щоби голова партії отримала повністю підконтрольну політраду”.

Після з’їзду Кіра Рудик зателефонувала. Сказала, що бачила на камерах відеоспостереження, що я голосував не так, як треба (?!). Мовляв, я був зобов’язаний голосувати так, як вона сказала, а не так, як мені хочеться,
– розповів політик.

Він також заявив, що не збирається “перетворюватися в чиюсь маріонетку”, а також відмовляється “брати участь в тих токсичних процесах, які відбуваються вже в кишеньковій партії “Голос”.

Розкол у партії “Голос”: коротко

  • Суперечки у партії “Голос” почались ще пів року тому. Тоді з керівництва партії прибрали Сергія Притулу. Згодом він покинув партію.
  • Після цього розкол продовжився. 16 червня нардепи “Голосу” заявили, що створюють окреме об’єднання “Справедливість”. До нього увійшли 10 депутатів. Вони вимагали виключити Кіру Рудик з партії через прогули засідань Верховної Ради.
  • Після цього деякі нардепи висловили недовіру керівнику фракції Ярославу Железняку.
  • 29 липня відбувся з’їзд партії, якого вимагали нардепи. У цей день про вихід з партії заявили Олександра Устінова, Ольга Стефанишина, Соломія Бобровська та Ярослав Юрчишин.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *