Готуються до нового локдауну: у Києві вже складають списки на спецперепустки у транспорт

Деякі українські ЗМІ опублікували документ від Голосіївської РДА, у якому йдеться про це. В райадміністрації, у коментарі для сайту 24 каналу, підтвердили, що лист справжній. Втім, зазначили, що його розсилали не всім.

Актуально Будуть привілеї: для вакцинованих від COVID-19 українців можуть послабити карантин

Документ

Хто саме його отримав, у РДА не уточнили. Такий документ, ймовірно, надійшов лише у ті підприємства, які вважають критичними й роботу яких не можна зупиняти навіть під час локдауну.

Вірогідно, що такі документи підготували у всіх районних адміністраціях столиці.

Лист, який потрапив до журналістів

У документі йдеться про те, що списки для видачі перепусток під час нового карантину складаються за рішенням штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Коли буде новий локдаун

Термін введення карантину в документі відсутній, проте більшість інших заходів, запропонованих штабом, повинні бути реалізовані в липні – серпні поточного року.

Коли буде введений новий карантин наразі невідомо, втім раніше в КМДА повідомляли, що 3 хвиля коронавірусу в Україні може бути у кінці серпня – на початку вересня.

Які будуть перепустки у транспорт

Раніше на сайті 24 каналу повідомляли, що в КМДА проситимуть підприємства складати такі списки.

Одним із важливих і дієвих факторів у протидії поширенню хвороби є уникнення великих скупчень людей, а отже – обмеження роботи громадського транспорту. Для того, щоб забезпечити життєдіяльність столиці, вже найближчим часом підприємства критичної інфраструктури мають надати інформацію про необхідну кількість перепусток,
– прокоментував заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Цього разу планують запровадити електронні перепустки. Таким чином в КМДА персоналізують перепустки, щоб ними могли скористатися тільки кияни, які працюють на підприємствах критичної інфраструктури.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *