Я не знаю, якою буде ця перемога, але альтернативи їй немає, – Зеленський

Володимир Зеленський відповів на питання американського журналіста про те, чи переможе Україна. Президент сказав, що ми маємо перемогти.

Український лідер пояснив в інтерв’ю Fox News, що у нас немає альтернативи. Перед цим Зеленський назвав виклики для України та що є номером один у війні, пише 24 Канал.

Що Зеленський сказав про допомогу Україні

Я не знаю, якою буде ця перемога. Я не знаю конкретного дня, я не знаю, як це станеться. Я не знаю, чи всі будуть щасливі в цей день. Я не впевнений – через втрати, як я говорив. Але я знаю, що ми не маємо альтернативи. Тому ми маємо перемогти. І ми переможемо,
– сказав Зеленський.

Президент під час розмови також пояснив, що американська допомога нам потрібна якомога швидше. У протилежному випадку – нас відсунуть.

“Наші люди про це знають, і американці повинні про це знати. Зараз це важко, це період, повний викликів для нас. Тобто мова не лише про те, щоб отримати допомогу якнайшвидше, але й і про отримання того, що нам потрібно”, – пояснив Зеленський.

Він зазначив, що нам потрібна справжня безпека, сильна безпека у Європі, включно з Україною. Якщо ми справді хочемо, щоб безпека існувала в майбутньому нашого регіону, то ми маємо відтіснити Росію на її територію.

Коротко про допомогу від США

  • Джо Байден підписав законопроєкт про пакет військової допомоги від США на понад 60 мільярдів доларів.
  • Відразу після цього Вашингтон анонсував новий пакет військової допомоги на 1 мільярд доларів, що включатиме боєприпаси для ППО, артилерійські снаряди та бронетехніку.
  • Видання Politico написало, що США готують найбільший пакет військової допомоги Україні на суму 6 мільярдів доларів. Цей пакет включатиме системи ППО Patriot, артилерійські боєприпаси, безпілотники та інше військове обладнання.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *