Домой Новини освіти Як брат голови Офісу Президента нищив найбільший приватний порт: розслідування «плівок Єрмака»

Як брат голови Офісу Президента нищив найбільший приватний порт: розслідування «плівок Єрмака»

284
0

Брат голови Офісу Президента Андрія Єрмака взявся організовувати кампанію по знищенню бізнесу найбільшого приватного порту України «ТІС», який знаходиться в Одесі, а також його міжнародних партнерів.

Невідомо, що ще буде на записах, адже там широкий діапазон інтересів. Не відомо до яких ще призначень і схематозів долучився брат нинішнього голови ОП і які ще недолугі виправдання той спробує надати.

З підвищенням Андрія Єрмака з помічника до голови – апетити у його брата збільшились. Але це вже не має жодного значення. Картина вже більш, ніж наочна.

Читайте також Мамин автопарк та кортежний супровід: які транспортні звички у депутатів

Денис Бігус також привітав Володимира Зеленського з черговим чудовим кадровим рішенням. Призначати своїх друзів з голодними і не надто розумними родичами, на апетитні сектори. Схожа історія була приблизно рік тому.

Більше – дивіться у програмі.

Скандал між Єрмаком і Леросом: головне

  • 29 березня нардеп від «Слуги народу» Гео Лерос у фейсбуці опублікував відео, на яких брат голови Офісу Президента Андрія Єрмака Денис проводить переговори про працевлаштування на певні посади в органах влади.
  • У відповідь на це Андрій Єрмак повідомив, що подасть заяви до СБУ та ДБР. Правоохоронці відкрили низку кримінальних проваджень проти Гео Лероса.
  • Тільки одне провадження стосується саме змісту оприлюднених відео – цю справу порушила САП.
  • Брат глави ОП Денис Єрмак визнав, що на оприлюднених відео саме він.
  • Президент нарешті відреагував на скандал із так званими плівками Єрмака – аж на четвертий день отримали заяву з Офісу Президента, що мовляв уся та багатомісячна торгівля посадами, зафіксована на багатогодинних плівках, не має нічого спільного з реальним життям, бо жоден із тих, хто говорив з братом очільника ОП про працевлаштування, працевлаштований так і не був.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here