Як швидко підготувати дитину до школи

Проєкт «Розвиток дитини» спільно з Osvita.ua пропонує батькам та вихователям програму підготовки до школи дітей 5–6 років. Програма складається зі 180 спеціально підібраних завдань, які допоможуть дитині в цікавій і невимушеній формі якісно підготуватися до нового етапу життя.

Запропонована програма інтелектуального розвитку дозволить дитині в ігровій формі знайомитись з навколишнім світом, розвивати логіко-математичну, комунікативну, емоційну компетентність, сприятиме розвитку уваги, пам’яті, самостійності і посидючості.

Доведено, що успішність дитини багато в чому залежить від рівня підготовки до навчання в школі. Зокрема вміння рахувати, писати цифри, самостійно складати речення та розповіді, розвинені навички просторового орієнтування, слухового сприймання, читання, порівняння, послідовного рахунку є важливим етапом цієї підготовки.

Виконання запропонованих практичних завдань здатне викликати емоції в дитини, а значить, процес навчання буде їй цікавий. Саме це і є запорукою того, що дитина не просто запам’ятає певний алгоритм написання, арифметичну дію чи факт про довкілля, а зрозуміє його.

Завдання підібрані таким чином, щоб відбувалось чергування різних видів діяльності: усних, практичних, творчих. Головне – не поспішати допомагати дитині чи взагалі відповідати за неї, а надати їй час для роздумів та обмірковувань.

Програма розрахована на 45–60 днів (9–12 тижнів). Кожен тиждень триває 5 робочих днів, під час кожного з яких дитина має виконати 3 або 4 завдання. Будь-які два дні на тиждень – вихідні.

Розпочати виконання програми ви можете у будь який зручний для вас час, починаючи з першого дня першого тижня. Не перевантажуйте дитину, виконання завдань розраховано на 15– 20 хвилин на день. Якщо дитина виявляє ознаки втоми, необхідно змінити вид діяльності, зробити перерву, а потім знову повернутися до роботи.

Чергуйте виконання завдань із активним відпочинком, а виконання кожної вправи підкріплюйте емоціями, тому що позитивні емоції сприяють запам’ятовуванню і мотивують дитину.

ПЕРЕЙТИ ДО ПРОГРАМИ

розвиток дитини
розмальовки
прописи

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *