Карантин в Україні продовжено до 1 жовтня

Кабінет Міністрів затвердив ініційоване Міністерством охорони здоров’я рішення про продовження карантину до 1 жовтня 2021 року.

Відповідне рішення було ухвалено під час засідання уряду.

За словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, поки передумов для зміни рівня епідемічної небезпеки в Україні немає. Водночас вакцинація є ефективним захистом від коронавірусу.

«Кількість нових випадків захворюваності за останні тижні зростає, але передумов для зміни рівня епіднебезпеки поки немає. Закликаю всіх вакцинуватись і захистити себе від можливих тяжких наслідків коронавірусу», – заявив міністр охорони здоров’я.

Віктор Ляшко також повідомив, що для протидії розповсюдженню коронавірусу, зокрема його «Дельта»-штаму Кабінет Міністрів посилив правила перетину кордону. Але лише вакцинація є єдиним ефективним способом вберегтися від тяжкого перебігу хвороби чи смерті.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я, усі вакцини проти COVID-19, які використовуються в Україні – схвалені ВООЗ для екстреного застосування. Вони безпечні та ефективні.

Вакцинація проти COVID-19 в Україні відбувається силами мобільних бригад з імунізації, пунктів щеплень та центрів масової вакцинації.

Перелік центрів масової вакцинації та пунктів щеплень розміщений за посиланням: https://list.covid19.gov.ua/.

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 можна через свого сімейного лікаря, або ж зателефонувати безпосередньо до реєстратури медичного закладу, де діє пункт щеплення.

Організовані колективи з понад 50 охочими щепитися можуть телефонувати за номером контакт-центру 0 800 60 2019.

коронавірус

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *