Які заправки до подів краще купити оптом

Які заправки до подів краще купити оптом
Які заправки до подів краще купити оптом

При активному парінні вейпи треба регулярно заправляти, тому сольова рідина для под-системи — це товар, який гарантовано приносить найбільш суттєвий прибуток роздрібному магазину

Звертайтеся до столичного онлайн-магазину OCTOLAB, щоб за самими вигідними оптовими цінами купити рідини для под-систем, які в наш час мають найбільший попит.

Давно лишилися в минулому часи, коли електронні сигарети тільки но вийшли на ринок у якості альтернативи шкідливим для здоров’я тютюновим виробам. Зараз вейпи, подібно як смартфони чи розумні годинники, перетворилися у незамінні для своїх власників модні гаджети, які супроводжують їх упродовж усього дня. При активному парінні вейпи треба регулярно заправляти, тому сольова рідина для под-системи — це товар, який гарантовано приносить найбільш суттєвий прибуток роздрібному магазину. Чому саме солі мають найбільший попит? Все дуже просто — вони мають дуже багато переваг перед сумішами класичного складу:

  • висока концентрація нікотину для короткого та ефективного перекуру, що економить час;
  • насичений смак, що розкривається одразу ж з перших затяжок;
  • солі м’які та не подразнюють горло;
  • для розігріву сольового нікотину не потрібні занадто потужні пристрої, які мають великі габарити та не зовсім зручні у щоденному користуванні.

Компактним подам з невеликою потужністю, розрахованим на сольову суміш зі збалансованим співвідношенням VG/PG не більше 50/50, віддають перевагу все більше користувачів, які цінують комфорт та не бажають витрачати на паріння більше часу, ніж необхідно.

Як з компонентів замішати сольову рідину для под-системи

Враховуючи, що через жорсткі законодавчі обмеження готові рідини для електронних сигарет значно подорожчали та стали практично недоступними для більшості користувачів, немає нічого дивного у тому, що стрімко зростає попит на набори компонентів для самозамісу. До переліку підакцизних товарів вони не входять, тому коштують дешевше готових сумішей, а продавати компоненти можна без будь-яких обмежень. З приготуванням рідини легко впорається навіть і не дуже досвідчений користувач, якщо уважно прочитає інструкцію та буде її дотримуватись. Все що потрібно зробити, це змішати компоненти у флаконі, добре струсити, додати бажану кількість нікотинового бустера та поставити настоятися на деякий час. Замішаною рідиною заправляють картридж под-системи, не забуваючи лише перед цим кожного разу ретельно збовтувати флакон з жижею. У форматі компонентів зараз продаються майже всі популярні серед вейперів смаки, тому навіть вибагливий цінувальник легко знайде в асортиментному ряду саме той аромат, до якого він встиг звикнути й не зможе відчути ніякої різниці з готовою рідиною, що коштує значно дорожче. Звертайтеся до онлайн-магазину OCTOLAB, щоб за самими вигідними оптовими цінами купити рідини для под-систем https://octolab.com.ua/nabori-komponentiv, які мають найбільший попит. Сольові суміші для надкомпактних подів є рекордсменами з продажу і становлять більшу частину виторг роздрібного вейп-шопу.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *