Міноборони запускає застосунок Резерв+ для військовозобов’язаних, призовників та резервістів

З 18 травня починає роботу застосунок Резерв+ / 24 Канал

00:00

У суботу, 18 травня, набуває чинності новий закон про мобілізацію. Тепер у застосунку Резерв+ можна буде оновлювати дані в онлайн-режимі.

Всі чоловіки віком 18 – 60 років протягом 60 днів – до 16 липня включно, повинні оновити свої облікові дані. В Міноборони наголошують, що під час оновлення даних направлення на ВЛК видаватися не буде. Таке направлення може бути виписане у разі потреби згодом.

У чому суть застосунку

Оновити дані можна буде кількома способами, зокрема й онлайн через застосунок Резерв+. Він буде доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market з 18 травня.

Резерв+ надає можливість оперативного оновлення даних та доступу до інформації у реєстрі Оберіг. Це зручний спосіб виконання обов’язкової процедури оновлення особистих даних,
– пояснюють в Міноборони.

Після оновлення даних у застосунку кожен зможе побачити інформацію з реєстру Оберіг щодо себе.

З 18 червня у застосунку Резерв+ також з’явиться QR-код, відсканувавши який представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про статус військовозобовʼязаного, призовника або резервіста.

Оновлення даних в ТЦК

Залишаються й інші способи оновлення даних – у Територіальних центрах комплектування або Центрах надання адміністративних послуг, які діють по всій країні.

Якщо ви будете оновлювати дані через ТЦК, окрім самого витягу з реєстру, ви також отримаєте відповідну відмітку у військовий квиток,
– додають в Міністерстві оборони.

Мобілізація в Україні: останні новини

  • Нардеп Федір Веніславський розповів, що після запуску е-кабінету кожен військовозобов’язаний зможе дистанційно оновити свої персональні військово-облікові дані. Після цього співробітники ТЦК зможуть викликати людину на ВЛК, щоб та пройшла її без черг.
  • За словами адвокатки Катерини Аніщенко, військовозобов’язаний може відмовитись від проходження ВЛК. Втім, вона зазначає, що на практиці це буде нести за собою адміністративну відповідальність.
  • Суд може обмежити право на керування автомобілем тих військовозобов’язаних, які намагаються уникнути оновлення даних у ТЦК та СП. Речник Міноборони Лазуткін повідомляє, що після оновлення даних військовозобов’язаний зможе знову користуватися авто.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *