Науковців запрошують до участі в конкурсах наукових робіт

Науковців та студентів запрошують узяти участь у конкурсах наукових робіт, розробок і винаходів, який проводить Національна академія наук України.

Учасники можуть долучитись до участі в трьох конкурсах:

  • на здобуття премій для молодих учених і студентів закладів вищої освіти за найкращі наукові роботи в галузі природничих, технічних і соціогуманітарних наук;
  • на здобуття премій імені видатних учених України;
  • на здобуття Золотої медалі імені В. І. Вернадського Національної академії наук України.

За роботи в галузі природничих, технічних і соціогуманітарних наук щороку присуджують чотирнадцять премій для молодих учених і чотирнадцять премій для студентів закладів вищої освіти.

У конкурсі можуть брати участь наукові співробітники, викладачі, стажери-дослідники, аспіранти науково-дослідних установ, закладів вищої освіти віком до 35 років включно, студенти, а також аспіранти та студенти зарубіжних країн, які навчаються в наукових установах та закладах вищої освіти України.

Премії присуджують окремим авторам або колективу авторів за найкращі наукові роботи, а також за серії наукових робіт з єдиної тематики, за відкриття та винаходи.

Граничний термін подання роботи на конкурс – 15 грудня 2022 року.

Для відзначення вчених, які опублікували найкращі наукові праці, здійснили винаходи і відкриття, що мають важливе значення для розвитку науки і економіки України, НАН України присуджує премії імені видатних учених України.

У конкурсі на здобуття премій імені видатних учених можуть брати участь дійсні члени і члени-кореспонденти НАН України незалежно від місця їхньої постійної роботи, окремі особи, які працюють у наукових установах, закладах вищої освіти, на підприємствах і в організаціях, розташованих на території України, колективи авторів, які виконали запропоновану на здобуття премії роботу.

Граничний термін подання роботи на конкурс – 1 листопада 2022 року.

Щодо конкурсу на здобуття Золотої медалі імені В. І. Вернадського, то у ньому можуть брати участь дійсні члени і члени-кореспонденти НАН України незалежно від місця їхньої постійної роботи, зарубіжні вчені та окремі особи, які працюють у наукових установах, закладах вищої освіти, на підприємствах і в організаціях, розташованих в Україні.

Граничний термін подання документів на конкурс – 12 листопада 2022 року.

Телефони для довідок: (044) 239-64-24, (044) 239-64-63).

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *