Оновлення даних у ТЦК з 18 травня: чи одразу дають направлення на ВЛК

Чи будуть одразу давати направлення на ВЛК / Колаж 24 Каналу (фото ілюстративні)

У суботу, 18 травня, набуває чинності новий закон про мобілізацію. Військовозобов’язані упродовж двох місяців мають оновити дані в ТЦК.

Та чи будуть одразу видавати направлення на військово-лікарську комісію, пояснили в Міністерстві оборони, передає 24 Канал.

Чи будуть зразу давати направлення на ВЛК

З 18 травня всі військовозобов’язані віком 18 – 60 років протягом 60 днів — до 16 липня включно, повинні оновити свої облікові дані. Зокрема, мобільний телефон, фактичне місце проживання та e-mail (за наявності).

Під час оновлення даних направлення на ВЛК видаватися не буде. Таке направлення може бути виписане у разі потреби згодом,
– підкреслили в Міноборони.

Резерв+: як оновити дані онлайн

  • Оновити дані можна офлайн у ТЦК або ЦНАП, які діють по всій Україні.
  • В оборонному відомстві зауважили: “Якщо ви будете оновлювати дані через ТЦК, окрім самого витягу з реєстру, ви також отримаєте відповідну відмітку у військовий квиток”.
  • Також можете оновити дані онлайн. Зокрема, через застосунок Резерв+, що буде доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market з 18 травня.
  • “Резерв+ надає можливість оперативного оновлення даних та доступу до інформації у реєстрі Оберіг. Це зручний спосіб виконання обов’язкової процедури оновлення особистих даних. Після оновлення даних у застосунку ви зможете побачити інформацію з реєстру Оберіг щодо себе”, – заявили в Міноборони.
  • До речі, з 18 червня у Резерв+ також з’явиться QR-код, відсканувавши який відповідні представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про ваш статус як військовозобов’язаного, призовника або резервіста.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *