Домой Новини освіти Падіння безпілотника РФ на Донбасі: докази з комп’ютера «начальника розвідки» Росії

Падіння безпілотника РФ на Донбасі: докази з комп’ютера «начальника розвідки» Росії

39
0

Волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm продовжують оприлюднювати дані, отримані з робочого комп’ютера «начальника розвідки» так званого окупаційного корпусу збройних сил РФ на території Луганської області. На основі одного з рапортів буде розкрито місце падіння безпілотника «Тахіон» із бортовим номером 14-11-69.

Ідентифікація бронеавтомобіля «Тигр-М» на Донбасі

Міжнародна волонтерська спільнота InformNapalm продовжує ідентифікацію унікальних зразків зафіксованої на Донбасі зброї та техніки, яка входить в арсенал російсько-терористичних сил. Ця робота є важливим аспектом у процесі збору доказової бази російської гібридної агресії проти України.

Важливо Нові докази участі росіян у захопленні Криму: родичі військових несвідомо зливають інформацію

В рамках чергового розслідування, буде проведено ідентифікацію бронеавтомобіля «Тигр-М» розвідроти 136-ї мотострілецької бригади ЗС РФ із Дагестану. Цей бронеавтомобіль також помічений на озброєнні російсько-терористичних сил на окупованій території Донбасу. 

Нові докази знайшли у фотоальбомі 43-річного російського найманця Олега Рахімова, що прибув встановлювати «рускій мір» на Донбасі з Алтайського краю РФ. Він розмістив у своєму профілі масу цікавих фотографій із сучасними зразками російського озброєння та техніки, перекинутих на Донбас.


Сторінка Олега Рахімова в «Однокласниках» / Скріншот


Фото Олега Рахімова в «Однокласниках» / Скріншот

Серед них є й фото з броньованим автомобілем «Тигр-М», завантажене 16 березня 2016 року. Цікаво, що на дверцятах «Тигра» тактичний знак, знайомий OSINT-розвідникам ще з 2014 року – це емблема 136-ї окремої мотострілецької бригади (Дагестан) 58-ї загальновійськової армії Південного військового округу ЗС РФ.


Фото з броньованим автомобілем «Тигр-М» (стріклою вказана емблема) / Фото із соцмереж

Нагадуємо, що бронеавтомобілі «Тигр» активно використовували російські інтервенти й під час окупації Криму для блокування й штурмів українських військових об’єктів.


Бронеавтомобілі «Тигр» активно використовували під час окупації Криму / Фото Informnapalm

Крім «Тигра», в альбомі Рахімова є фотографії з новітнім «БТР-82», який стоїть на озброєнні виключно Збройних сил Російської Федерації. Нові бронетранспортери 82-ї модифікації часто спливали на Донбасі, у тому числі в публікаціях російських блогерів. Вони не тільки потрапляли на фото, але й добре горіли під ударами українських воїнів.

«БТР-82» в публікаціях російськиї блогерів, «БТР-82» горіли під ударами українських воїнів / фото Informnapalm

Тільки за нашими розслідуваннями відомо, що 136-а ОМСБр ЗС РФ фігурувала більш ніж у 5 епізодах «українського відрядження». А це означає, що командування і військовослужбовці бригади, щонайменше, повинні постати перед військовим трибуналом як звинувачені або свідки по факту вчинення військових злочинів на території суверенної суміжної держави.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here