Розвідка Британії пояснила, чому російські бомби з літаків падають на їхній території

Розвідка Британії проаналізувала інциденти з бомбами у Росії / Колаж 24 Каналу (Getty Images та росЗМІ)

Британська розвідка проаналізувала інциденти у Росії, коли їхні бомби падали на власну територію. У Міноборони країни пояснили, що це не поодинокі випадки.

У розвідці пояснюють, про що свідчать ці аварійні сходження боєприпасів з російських літаків на власній території. Адже буквально нещодавно, 4 травня, у Бєлгородській області Росії з російського літака впала їхня ж бомба. Тоді ворожа влада підтвердила дані про вибух, проте причини не вказала.

Розвідка Британії проаналізувала інциденти у Росії з падінням бомб на власній території

У британській розвідці пригадали декілька випадків, коли російські бомби “губились” над їхніми ж населеними пунктами, не долітаючи до України. Зокрема:

  • 4 травня російський винищувач впустив ФАБ-500 над Бєлгородом. Тоді місцевий губернатор Гладков розповів про вибух і завдані ним збитки (30 пошкоджених будинків, 10 авто і 5 постраждалих), проте причини не назвав;
  • 18 лютого 2024 року російський літак також “впустив” ФАБ-250 у селі Солоті Бєлгородської області. Тоді місцева влада евакуювала орієнтовно 150 жителів, а російську авіабомбу ліквідували на полігоні.

Британські розвідники з посилання на ЗМІ зазначають, що лише у березні – квітні 2024 року над Бєлгородською областю російські літаки також “загубили” 20 боєприпасів.

Ці випадки вказують на безперервну неспроможність Росії успішно застосовувати боєприпаси по визначених цілях,
– розповіли розвідники.

Вони додали, що такі помилки призводять до руйнівних та летальних наслідків для російського населення.

Зверніть увагу! Заступник генерального директора компанії з виробництва РЕБ Анатолій Храпчинський розповів, що росіяни мають ресурсні обмеження літаків. Зокрема, в Росії є суттєва проблема авіаційної катапульти або пілона, на який підвішуються ракети. Адже вороги не змогли вирішити її ще з радянських часів.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *