Розвиваємо логіку: програма для учнів 1–2 класу

Проєкт «Розвиток дитини» пропонує батькам та вчителям початкових класів програму для розвитку логіки в дітей 7–8 років.

Програма складається з 80 комбінованих завдань, які допоможуть учням 1–2 класу в цікавій формі розвинути вміння аналізувати, узагальнювати, зіставляти та класифікувати об’єкти, пояснювати й аргументувати, встановлювати логічні зв’язки.

Послідовне виконання завдань програми допоможе дитині засвоїти елементарні логічні прийоми, орієнтовані насамперед на формування вміння розмірковувати, встановлювати причинно-наслідкові зв’язки, обґрунтовувати свою думку та робити прості висновки, що є необхідним підґрунтям для розвитку особистості дитини та формування ключових компетентностей і наскрізних умінь.

Програма розрахована на 20 днів (4 тижні), причому за день рекомендовано виконувати 4 завдання. Будь-які два дні на тиждень – вихідні.

Розпочати виконання програми ви можете у будь-який зручний для вас час, починаючи з першого дня першого тижня. Не перевантажуйте дитину, виконання завдань розраховано на 15– 20 хвилин на день. Якщо дитина виявляє ознаки втоми, необхідно змінити вид діяльності, зробити перерву, а потім знову повернутися до роботи.

Чергуйте виконання завдань із активним відпочинком, а виконання кожної вправи підкріплюйте емоціями, тому що позитивні емоції сприяють запам’ятовуванню і мотивують дитину.

Після виконання програми ви можете нагородити дитину спеціальним дипломом, який стане заохоченням за старанне та вправне виконання завдань на розвиток логічного мислення й підтверджуватиме набуття дитиною таких необхідних для подальшого навчання поведінкових навичок, як старанність, охайність і самодисципліна.

ПЕРЕЙТИ ДО ПРОГРАМИ

прописи
розмальовки
розвиток дитини

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *