Рух уже відновлено: румунські фермери блокували КПП “Сірет”

Румунські фермери заблокували КПП з Україною / Колаж 24 Каналу

Фермери у Румунії вдалися до блокування кордону. Зокрема, було заблоковано рух через контрольно-пропускний пункт “Сірет”. Однак згодом українські прикордонники повідомили про усунення проблеми.

У суботу, 13 січня, близько 21:55 у Держаній прикордонній службі констатували, що ніхто більше не блокує руху вантажних автомобілів через пункт пропуску “Порубне-Сірет” з боку Румунії.

Причини блокування невідомі

У відомстві повідомили, що невідомо, чому румунські фермери блокували кордон з Україною. Важливо, що пропуск легковиків, пасажирських автобусів та пішоходів не був заблокований.

Пропуск вантажних та легкових автомобілів, пасажирських автобусів та пішоходів здійснюється встановленим порядком,
– згодом констатували в ДПСУ.

Польська влада заборонила акції на українському кордоні

  • Блокада українського кордону польськими перевізниками та фермерами завдала Україні великих збитків. Місцева влада пішла на крок, який повинен унеможливити такий розвиток подій у майбутньому. Пункт пропуску “Медика – Шегині” блокували чи не найчастіше. Місцева влада повідомила, що дозволу на проведення акції не давала. Ба навіть більше – тепер є документ, який не дозволяє проводити такі дії.
  • Польські перевізники хотіли блокувати рух вантажівок з України у період з 15 січня по 15 березня. Дозволу вони не отримали, тому пункт пропуску повинен залишитися відкритим для фур.
  • Прихильники ультраправого політика Рафала Меклера, який представляє протестувальників, хочуть ігнорувати заборону влади та почати блокаду без дозволу. Сам Меклер поки що боїться робити такі категоричні заяви.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *