В Україні змінять Порядок ведення обліку школярів

В Україні змінять механізм обліку дітей дошкільного та шкільного віку.

Відповідний проєкт урядової постанови розроблений Міністерством освіти і науки та винесений на громадське обговорення.

Планується, що після затвердження документа облік дітей буде проводитись з використанням Автоматизованого інформаційного комплексу освітнього менеджменту (АІКОМ) шляхом внесення, накопичення, актуалізації, обробки, аналізу та узагальнення інформації про дітей дошкільного та шкільного віку, у тому числі тих, які не охоплені навчанням.

Для ведення обліку в системі буде створюватись профіль дитини, що міститиме інформацію про її персональні дані, документи, місце й форму здобуття освіти, місце проживання чи перебування.

Створення профілю дитини в системі буде здійснюватись відповідальним працівником закладу освіти під час зарахування дитини на навчання.

Накопичення та актуалізація інформації в профілі дитини здійснюватиметься шляхом електронної взаємодії між АІКОМ та інформаційними системами, а також шляхом внесення інформації до профілю дитини відповідальними працівниками.

Очікується, що завдяки такій обліковій системі будуть автоматично зводитись статистичні звіти про кількість дітей дошкільного та шкільного віку, вихованців та учнів, у тому числі дітей, не охоплених навчанням.

Зауваження та пропозиції до проєкту постанови прийматимуть у довільній формі до 14 серпня 2023 року на електронну адресу [email protected].

ОЗНАЙОМИТИСЬ З ПРОЄКТОМ ПОСТАНОВИ

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *