В усіх регіонах України запровадили аварійні відключення світла

У низці областей України повідомили про відключення світла / Колаж 24 Каналу, Getty Images (фото ілюстративні)

У столиці України та в декількох регіонах екстрені відключення електроенергії. У ДТЕК пояснили, із чим це пов’язано.

У яких областях зараз екстрені відключення світла, розповів також і генеральний директор YASNO. Яка наразі ситуація з електроенергією, де аварійні, а де екстрені відключення, читайте далі в матеріалі 24 Каналу.

Яка ситуація зі світлом у регіонах України

Сергій Коваленко, генеральний директор YASNO, розповів, що зараз у Києві та Дніпрі – екстрені відключення.

Сьогоднішній досвід показує необхідність впровадження графіків. Тож Укренерго розрахувало та довело ОСР ліміти споживання на завтра з 00:00 до 9:00 та з 16:00 до 00:00,
– наголосив директор.

Коваленко зазначив, що у випадку перевищення цих лімітів будуть застосовуватися стабілізаційні відключення, тобто графіки.

Також в ДТЕК надали інформацію щодо тих регіонів, де екстрені відключення. Зокрема, ідеться про Київ, Київську область, Одещину, Дніпропетровщину, Донеччину.

Надзвичайно важка ситуація в енергосистемі триває. Тому за вказівкою Укренерго, застосовуються екстрені відключення. Робимо все можливе, щоб якнайшвдише стабілізувати ситуацію,
– ідеться в повідомленні.

Відомо, що на Івано-Франківщині також знову ввели екстрені відключення світла за розпорядженням НЕК Укренерго, про що повідомили в “Прикарпаттяобленерго”. “Наголошуємо, графіки аварійних вимкнень вводяться як для побутового населення, так і для підприємств. ГАВ не мають визначеної тривалості та скасовуються лише після відповідної вказівки “Укренерго”. Орієнтовна тривалість вимкнень при графіках сьогодні – до кінця доби”, – ідеться в повідомленні.

Що ж стосується аварійних відключень станом на 15 травня, то Укренерго також оприлюднило відповідну інформацію.

З 19:25 до 22:00 Укренерго запроваджує контрольовані аварійні відключення для промислових та побутових споживачів в усіх регіонах України,
– розповіли в енергокомпанії.

Важливо! З 00:00 та впродовж доби 16 травня по всій Україні для побутових та промислових споживачів будуть діяти планові обмеження – графіки погодинних відключень (ГПВ). Це допоможе зробити контрольовані відключення більш передбачуваними для споживачів, а роботу енергосистеми більш безпечною. Детальніше про це читайте за посиланням.Можливість блекауту: що говорили в Yasno

  • Генеральний директор Yasno 15 травня зазначив, що наразі в регіонах діють лише екстрені аварійні відключення електроенергії.
  • “Блекауту ми не бачимо, тому що поки це фізично неможливо. Теоретично можливо все, але поки про це мова не йде”, – зауважив Сергій Коваленко.
  • Графіки можливих відключень уже розроблені, але чи будуть вони застосовані, залежатиме від команди енергетиків. Стабілізаційні відключення за графіками можуть застосувати в разі високого дефіциту потужності в українській енергосистемі.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *