У Харкові запрацював метросадок: як готують діток до школи

У Харкові запрацював метросадок  / Олена Клименко/Суспільне Харків

У Харкові “протестували” метросадок у на трьох станціях метро. Діти прийшли в облаштований навчальний заклад 6 та 7 січня.

На заняття батьки привели 411 дошкільнят, повідомила директорка міського департаменту освіти Ольга Деменко. Заняття відбулися на трьох станціях підземки.

У Харкові запрацював метросадок

Чиновниця каже: вийшло дуже круто. Діти були лише на трьох станціях – на “Університеті”, на “Перемозі” і на “Академіка Павлова”, адже на двох інших триває косметичний ремонт.

Дошкільнят прийшло 411, це з усіх районів міста. Ми це називаємо пробними днями. Все пройшло досить результативно, і ми розуміємо, що надалі все буде добре,
– повідомила Деменко.

І додала, що батьки не сумніваються у роботі метросадка, адже бачать, як ефективно працює метрошкола. Зауважимо, що метросадок облаштували у тих самих приміщеннях.

Теперішня ситуація в Україні змушує шукати альтернативні способи навчання. Такі як дистанційна ліцензована школа “Оптіма”, яка забезпечує якісний і безперервний навчальний процес навіть при форс-мажорних обставинах.

На сьогодні метросадок відвідують діти, які 1 вересня цього року підуть у 1 клас, уточнила чиновниця.

Ми говорили, що охопимо 400 – 500 дітей, маючи на увазі заняття в суботу. А оскільки охочих виявилося 600, то вирішили працювати й в неділю. А це 20% усіх дітей, що перебувають у Харкові й планують уперше йти до школи. Ми зробимо для вихователів і всіх, хто працює, окремий графік роботи. Окремим трудовим договором оформимо,
– зазначила очільниця освітнього департаменту.

Заяви від батьків ще приймають. Деменко каже, що максимум можуть навчати 700 дітей у метросадку.

Раніше ми писали, як працює метрошкола у Харкові.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *