У Києві спростували фейк про передачу шкіл військовим

Розповсюдження інформації про начебто «наказ» київського Департаменту освіти і науки, у якому йдеться про передачу та забезпечення доступу до закладів освіти співробітникам силових відомств, є провокацією ворога.

Про йдеться у заяві Департаменту освіти і науки КМДА, що оприлюднена через розповсюдження фейків про роботу столичних шкіл.

У департаменті наголошують, що напередодні річниці широкомасштабної російської агресії ворог чинить провокації, метою яких є посіяти паніку серед цивільного населення України і Києва.

«Одна з таких провокацій – розповсюдження фейкового ніби-то «наказу» Департаменту освіти і науки м. Києва. Офіційно заявляємо – жодних наказів Департаменту про передачу закладів освіти столиці під управління будь-яких інших органів, чи для роботи за іншим профілем не видавалося. Жодних додаткових заходів, пов’язаних з воєнним станом, не запроваджувалось», – йдеться у заяві столичного Департаменту освіти і науки.

Також повідомляється, що всі заклади освіти столиці працюють у звичайному режимі, всі співробітники знаходяться на своїх робочих місцях і виконують свої звичайні обов’язки.

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *