Учителі можуть скористатись діагностичними тестами

Учителі української мови та математики можуть скористатись діагностичними тестами з математики й української мови для учнів 5, 7 та 9 класів.

Тести для діагностики результатів навчання учнів цих класів розміщені на платформі Всеукраїнської школи онлайн у розділі «Курси».

Діагностичні тести допоможуть з’ясувати, як учні засвоїли теми з попередніх двох років навчання, та виявити, що потрібно додатково опрацювати.

Тести складаються із двох блоків – первинного та вторинного тестування.

Первинне тестування учням варто пройти на початку навчального року. За його підсумками вчитель отримує детальний звіт, який містить і загальну статистику успішності, і рекомендації, які конкретно теми потребують додаткового опрацювання.

Звіт зі результатами отримує також кожен учень. Разом із ним він одержує і перелік посилань на матеріали, які варто опрацювати, аби поліпшити результати навчання у темах, у яких були допущені помилки.

Таке діагностування варто використовувати на ключових етапах навчання – на початку 5 класу за другий цикл початкової освіти (3-4 клас), у 7 класі для діагностики адаптаційного циклу базової освіти (5-6 клас) та у випускному 9 класі для виявлення можливих прогалин за перші два роки другого базового циклу базової середньої освіти (7-8 клас).

Водночас діагностичні тести можна застосовувати і наприкінці навчального року, однак у 4, 6 та 8 класах. Такий підхід допоможе зрозуміти, чи готові учні продовжувати навчання на наступних рівнях загальної середньої освіти – у 5, 7 та 9 класах, чи мають працювати над виявленими прогалинами.

ЯК КОРИСТУВАТИСЬ ТЕСТАМИ

школа онлайн

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *