Як можна заробити на криптовалюті

Як можна заробити на криптовалюті
Як можна заробити на криптовалюті

Що необхідно для початку інвестування в криптовалюту?

Для початку інвестору слід зрозуміти, який рівень терпимості до ризику він готовий прийняти. Потім слід визначитися, на який горизонт він інвестуватиме: рік, п’ять, десять років, якою сумою може ризикнути, адже криптовалюти – це високоризикові активи. Загалом підхід до інвестування в криптовалюти мало чим відрізняється від складання інвестстратегії при купівлі акцій.

Також варто пам’ятати, що динаміка крипторинку багато в чому залежить від макроекономічних чинників. Крипторинок сильно корельований з фондовими ринками США та Азії, тож чекати, що NASDAQ і S&P500 падатимуть, а криптовалюта – виключно зростатиме, краще не варто.

Насамперед варто інвестувати у свої знання. Інакше через відсутність досвіду та фінансової грамотності, а також нерозуміння роботи криптовалютних технологій та основ безпеки можна швидко втратити весь капітал або його більшу частину.

Також на ринку криптовалют присутня величезна кількість шахраїв і хакерів, які вигадують нові способи викрадення грошових коштів у недосвідчених користувачів. Однозначно слід подумати над здобуттям освіти, щоб уміти виважено діяти на крипторинку. Після цього можна зареєструватися на криптобіржі та зробити перші покупки.

У пошуку найвигіднішої криптобіржі та інших майданчиків, де можна обмінюватися криптовалютами, допоможуть Dodatku на сторінці сайту “Криптоновини”, де запропоновано найкращі додатки для торгівлі криптовалютою.

Що таке криптовалюта

Криптовалюта – це різновид віртуальних активів, у випуску яких не бере участі Центральний банк або інший регулятор грошового обігу країни.

Ключова відмінність криптовалюти від рубля або долара в тому, що в неї немає централізованого органу, який емітуватиме (випускатиме, друкуватиме) гроші. Ні банки, ні держоргани не можуть вплинути на трансакції, які здійснюють учасники системи.

Криптовалюта будується на системі блокчейн (технологія шифрування і зберігання даних), яка складається з блоків інформації, об’єднаних у загальну мережу.

У криптовалюти є свої переваги і свої недоліки.

Переваги та недоліки криптовалюти

Переваги криптовалюти

  • Анонімність (не можна відстежити одержувача і відправника грошей, відомі тільки номери криптогаманців).
  • Відкритий код, що дає змогу добувати віртуальні монети будь-кому.
  • Незалежність від регулятора.
  • Не схильна до інфляції, оскільки випускається в обмеженому обсязі і збільшити його не можна.

Недоліки криптовалюти

  • Ризик повної заборони з боку державних органів.
  • Неможливість скасувати платіж.
  • Висока волатильність, що може спричинити повну втрату вкладених коштів.
  • Ризик повної втрати доступу до активів у разі втрати пароля до гаманця.
  • Відсутність гарантій і страховок.
  • Відсутність чіткого законодавчого регулювання.
Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *