Учителів запрошують стати авторами української Вікіпедії

Українських педагогів запрошують узяти участь у конкурсі статей в українській Вікіпедії «Вікіпедія для школи», присвяченому тематиці шкільної програми.

До конкурсу можуть долучитися всі охочі освітяни та інші дописувачі Вікіпедії. Поліпшувати та створювати статті у Вікіпедії можна на теми, що вивчаються за шкільною програмою з дев'яти предметів, що входять до конкурсної тематики 2021–2022 року.

До списку увійшли українська мова, українська література, зарубіжна література, історія України, всесвітня історія, географія, інформатика, математика, фізика.

Окрім цих 9 розділів, освітяни можуть взяти участь у конкурсі Вікіцитати для школи – сестринському проєкті Вікіпедії. Там тематика обмежена українською літературою та зарубіжною літературою.

Для полегшення вибору тем організатори створили списки статей. Теми конкурсних статей обмежено до конкурсних списків, тому що акцент цьогорічного конкурсу – поліпшення якості статей на теми шкільної програми.

Поліпшувати та створювати статті, що не є серед запропонованими організаторами, можна лише після попереднього узгодження з організаційним комітетом (за електронною адресою [email protected]).

Переможцями стануть конкурсанти, що наберуть найбільше балів у категорії, тобто матимуть найбільший якісний внесок. Один конкурсант може претендувати на перемогу у декількох темах.

Переможці отримають дипломи та призи: сертифікати інтернет-магазинів, сувеніри з символікою Вікіпедії, вікіпроєктів та конкурсу.

Прийом статей для участі в конкурсі триватиме до 28 лютого 2022 року.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *