Учні та вчителі по-різному оцінюють допомогу у навчанні

Школярі і вчителі по-різному оцінюють допомогу та підтримку у навчанні для надолуження навчальних втрат.

Про це свідчать результати дослідження, що презентовано Державною службою якості освіти.

У дослідженні взяли участь директори, вчителі, учні та батьки учнів зі 150 українських шкіл, що розташовані у різних регіонах країни.

Результати опитування вчителів та учнів показали деякі розбіжності в оцінці допомоги та підтримки для надолуження навчальних втрат.

Зокрема, найбільше школярів вказують на те, що отримували допомогу від вчителів у вигляді додаткових завдань та навчальних матеріалів для самостійного опрацювання.

Натомість вчителі насамперед зазначають, що для надолуження навчальних втрат використовували індивідуальні та групові консультації, додаткові заняття, які проводили для учнів.

У Державній службі якості освіти наголошують, що надолуження навчальних втрат через самостійну роботу є малоефективним.

«З огляду на те, що дослідження вказує на зменшення кількості учнів/учениць, які володіють уміннями, необхідними для самостійного навчання — уміння планувати час, організовувати свою роботу, самостійно виконувати завдання, здійснювати самооцінювання — надолуження навчальних втрат шляхом самостійного опрацювання навчального матеріалу може бути малоефективним для частини учнів/ учениць», – йдеться у результатах дослідження.

Дослідження якості організації навчання в умовах війни

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *