УЦОЯО погоджується з моделлю НМТ за схемою 2+1

Український центр оцінювання якості освіти повністю погоджується з презентованою моделлю національного мультитесту, що була представлена Міністерством освіти і науки.

Про це під час онлайн-спілкування з учасниками НМТ сказала заступниця директора УЦОЯО Тетяна Вакуленко, презентуючи особливості предметів НМТ, які є складовими мультитесту.

За її словами, зазначена модель проведення НМТ була скомунікована на основі різних думок представників батьківської та освітянської спільноти.

«Це та модель, яка була узгоджена із комітетом Верховної Ради з питань освіти, науки, та інновацій, це та модель, яку пропонувало Міністерство освіти і науки, з якою повністю погоджується Український центр оцінювання якості освіти. І вона, власне, була скомунікована на основі різних думок представників батьківської та освітянської спільноти. Водночас, як наразі відомо, можливі зміни», – наголосила заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти.
Як відомо, Міністерством освіти і науки разом з Українським центром оцінювання якості освіти 20 січня була презентована модель проведення національного мультипредметного тесту, за результатами якого відбуватиметься конкурсний відбір вступників.

Модель передбачає включення до структури тесту двох обов’язкових предметів – української мови й математики, а також одного предмета на вибір учасника.

Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

ЗНО

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *