В Україні створили освітній серіал «Бути поруч»

В Україні створили освітній серіал «Бути поруч» для вчителів, вихователів, волонтерів і всіх, хто працює з дітьми.

Продукт, створений Міністерством освіти спільно з ЮНІСЕФ та порталом «Дія.Цифрова освіта», має допомогти освітянам краще зрозуміти почуття та емоційні реакції дітей.

За словами міністра освіти Сергія Шкарлета, зараз і діти, і дорослі відчувають напруження і страх.

«Під час повітряних тривог, коли є ймовірність авіазагроз з боку рф, діти та дорослі відчувають напруження, хвилювання і страх. І це нормально в екстремальних ситуаціях, але часто такі стани не минають безслідно. Вдячний партнерам за ініціативність та кроки у створенні сучасних та зручних інструментів для підтримки освітян та учнів під час навчання. Створюючи нові інструменти для підтримки та розвитку особистості під час складних життєвих умов, ми формуємо важливий фундамент для відбудови майбутнього», – зазначив Сергій Шкарлет.

Перегляд серіалу допоможе зрозуміти, як війна впливає на дітей і чим може допомогти спеціаліст, та набути навички підтримки психічного здоров’я дітей під час навчання.

Також під час перегляду можна навчитися розпізнавати посттравматичний стресовий розлад за його симптомами та отримати рекомендації щодо того, як уникнути повторної травматизації дитини, як побудувати спілкування з нею, як почати розмову про важкий досвід;

Окрім того, глядачі зможуть дізнатися, як правильне харчування та фізична активність можуть допомогти поліпшити психічне здоров’я, та навчитися застосовувати прості практики для відновлення власного спокою та стабілізації стану дітей, формування психологічної стійкості.

Серіал містить три модулі:

  • модуль 1: «Як війна впливає на дітей»;
  • модуль 2: «Чим спеціалісти можуть допомогти дітям»;
  • модуль 3: «Підтримка психічного здоров’я дітей і фахівців».

Усього серіал складається з 11 серій, тривалість кожної варіюється від 5 до 20 хвилин.

Лекторами є відомі психологи, експерти, медики.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СЕРІАЛ

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *