Україна позичила 200 млн доларів на вдосконалення вищої освіти

Україна та Світовий банк підписали угоду про позику щодо фінансування інвестиційного проекту «Удосконалення вищої освіти в Україні заради результатів» у розмірі 200 млн доларів США.

Відповідну угоду підписали міністр освіти і науки Сергій Шкарлет і директор Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Аруп Банерджі.

За словами міністра освіти Сергія Шкарлета, підписання документа є знаковою подією, що засвідчує повернення Світового банку до комплексної підтримки реформування освіти України після більш як 10-річної перерви.

«Для мене честь підписувати від імені України щодо фінансування інвестиційного проєкту “Удосконалення вищої освіти в Україні заради результатів”. Якість вищої освіти і розвиток наукового та інноваційного потенціалу університетів мають інтегрувати в себе найкращі міжнародні практики. Впевнений, що саме цей п'ятирічний проєкт – один із кроків до продовження якісних перетворень в освітній сфері», – Шкарлет. 

За інформацією Міністерства освіти, основними напрямами спрямування фінансових ресурсів у межах проєкту є підтримка об'єднаних університетів, інвестиційна підтримка закладів вищої освіти, які демонструють достатній потенціал для розвитку та ефективність управлінських процесів, а також розбудова цифрової інфраструктури та цифрових рішень для закладів вищої освіти.

фінансування освіти

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *