Усіх учнів, які змінили місце проживання, зарахують до шкіл

Органи управління у сфері освіти на місцевостях, до яких прибувають здобувачі загальної середньої освіти з інших регіонів, мають забезпечити зарахування учнів до шкіл.

Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки Сергієм Шкарлетом.

Дія наказу поширюватиметься на школярів, які вимушені були змінити місце навчання або проживання в Україні, а також на учнів, які наразі перебувають за її межами.

Зарахування учнів здійснюватимуться за заявою батьків, родича, опікуна, іншого законного представника або сканованою копією чи фотокопією відповідної заяви.

Водночас заява або її копія про зарахування дитини може бути надана нарочно, факсом, електронною поштою, іншими засобами зв’язку чи у будь-який інший спосіб за вибором заявника.

Виходячи з обставин, місцеві органи виконавчої влади мають забезпечити здобуття загальної середньої освіти учнів за будь-якою формою, що може забезпечити заклад освіти та є найбільш безпечною для школярів.

Окрім того, у разі подання відповідної заяви органи управління у сфері освіти мають організувати проживання учнів та осіб, які їх супроводжують, а також працівників закладів освіти та установ освіти у пансіонах, гуртожитках тощо та їх харчування.

Норми наказу МОН набрали чинності з моменту його оприлюднення та діятимуть протягом строку дії воєнного стану в Україні.

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *