Зарплати вчителям виплачують у повному обсязі, – прем’єр

Кабінет Міністрів виконував та продовжує виконувати всі свої соціальні зобов’язання.

Про це сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів напередодні Дня Незалежності.

«Пенсії були проіндексовані. Зарплати вчителям та лікарям виплачуються в повному обсязі. Субсидії платимо. Тарифи на тепло заморожені до кінця опалювального сезону. Більше 30 млрд грн було виплачено в межах програми єПідтримка тим, хто втратив роботу в перший період війни. Запущено виплати для внутрішніх переселенців», – зазначив Шмигаль.

Також, за його словами, від початку повномасштабного вторгнення росії витрати державного бюджету склали майже 1 трлн грн. З них більш ніж 420 млрд грн було витрачено на оборону та безпеку нашої країни.

«Більше 40% витрат з державного бюджету – це потреби армії. 288 млрд грн на зарплати військових. 135 млрд грн  на придбання і ремонт військової техніки, закупівлю боєприпасів та продукції оборонного призначення», – сказав прем’єр-міністр.

Окрім того він додав, що сьогодні українці свідомі як ніколи, адже український бізнес та українські громадяни, попри складнощі, сплачують податки, адже знають – так вони допомагають армії та нашим військовим.

Інші видатки держави фінансуються за рахунок допомоги наших міжнародних союзників та запозичень через військові облігації.

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *