Де вигідно купити скітурове спорядження?

Де вигідно купити скітурове спорядження?
Де вигідно купити скітурове спорядження?

Тиша, ідилічне усамітнення, незаймані снігові пейзажі і пухкий пухкий сніг — все більше і більше людей замислюються про єднання з природою і уповільненні життя. Це саме те почуття, яке обіцяє лижний туризм: піднятися на снігову вершину всього по одній трасі і своїм ходом, а потім насолодитися спуском по недоторканої місцевості, далеко від шуму і суєти багатолюдних гірськолижних курортів — ось чим приваблює лижний спорт.

Що таке скітур?

Лижний туризм — захоплюючий вид спорту, який знову став дуже популярним в останні роки. Скі-альпінізм — це вид лижного туризму або катання на лижах по віддалених місцях, який також включає в себе технічні навички зимового альпінізму. У цьому виді спорту основна увага приділяється досягненню вершини перед спуском на лижах назад. Чим більше навичок альпінізму — льодоруба, кішок, походів по льодовиках і т. д. — необхідно в конкретному турі, тим більша ймовірність, що він потрапить в категорію скі-альпінізму, а не лижного туризму.

Скі-альпіністи можуть дістатися до віддалених кулуарів, піднятися на вершини великих піків і спуститися по крутих схилах далеко від безлічі комерційних гірськолижних курортів.

Скі-альпіністи зазвичай використовують гірськолижне спорядження для подорожей по засніжених схилах і льодовиках, але також використовують таке спорядження, як кішки для черевиків, льодоруби і мотузки. Скі-альпіністи повинні мати високий рівень гірських знань і навичок, а також повністю розбиратися в використанні лавинного устаткування і процедурах порятунку.

Цікава інформація! Скі-альпінізм бере свій початок в 19 столітті. Піонери, такі як Джон Томпсон, використовували лижі для доставки пошти через Сьєрра-Невада в віддалені шахтарські табори і поселення Каліфорнії. Альпініст і дослідник Сесіл Слінгсбі був одним з перших європейських практиків і в 1880 році перетнув на лижах перевал Кейзер в Норвегії на висоті 1550 метрів.

Лижне спорядження

Лижне спорядження
Лижне спорядження

Правильне скітурове спорядження може мати вирішальне значення для отримання повного задоволення від лижного туризму. Незамінними для лижного туру є туристичні кріплення, туристичні лижні черевики, туристичні лижі і телескопічні палиці з великими пластинами.

Для вашої безпеки не обійтися без лавинного маяка і каски для спуску, вони повинні бути стандартним обладнанням. Дихаючий, багатошаровий одяг захищає вас як при підйомі, так і при спуску.

Де купити спорядження для скітур в Києві, Львові, Одесі та інших містах країни?

Відвідавши офіційний сайт інтернет-магазину Terra Incognita на terraincognita.com.ua ви можете вибрати з каталогу і купити скітурове спорядження за мінімальними цінами. В асортименті знайдете:

  • лижі для скітуру;
  • кріплення;
  • черевики;
  • камуса;
  • кішки;
  • лижні палиці для скітуру і ряд інших товарів.

Звертайтеся за якісним спорядженням!

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *