Технологія струменевого друку з СБПЧ (система безперервної подачі чорнила)

Технологія струменевого друку з СБПЧ (система безперервної подачі чорнила)

Струменеві принтери зараз користуються великою популярністю, адже вони пропонують високу якість друку за дуже доступною ціною. Але існує спосіб ще сильніше зменшити вартість друку, при цьому не втративши якість, – використовувати систему безперервної подачі чорнила, або, скорочено, СБПЧ. Тут ми розберемо, що є СБПЧ і які вони мають переваги.

Раніше більшість СНПЧ випускалися сторонніми виробниками та служили для напівкустарної заміни штатних одноразових картриджів. Багато подібних рішень мали досить посередню якість і створювали великий ризик «вбити» принтер або сильно нашкодити йому. Бачачи запит з боку користувачів, компанії почали випускати струменеві багатофункціональні пристрої (МФУ: принтер, сканер, копір) з вбудованими СНПЧ, які вже здатні забезпечити належну якість та не зашкодять пристрою. Нижче ми докладніше зупинимося на особливостях цих рішень.

Що це таке СБПЧ?

Система безперервної подачі чорнила є рядом резервуарів для кожного кольору, які з’єднані спеціальним силіконовим шлейфом з трубок з капсулами на голівці, що наносить чорнило, придбати такі чорнила для друку ви можете у спеціалізованому магазині:mak.trade/chernila-dlya-printera/. Резервуари оснащені спеціальним отвором, через який користувач у будь-який момент може заправити їх.

За рахунок цього в першу чергу забезпечується економія при використанні принтерів з СБПЧ замість рішень з картриджами. Останні зазвичай заправити не можна – оригінальні картриджі робляться одноразовими. А ось у СБПЧ доливати чорнило можна майже нескінченну кількість разів — все обмежується лише ресурсом самого принтера. У результаті вартість одного друку знижується багаторазово, тому що користувачеві, по суті, доводиться витрачатися тільки на чорнило – необхідність заміни картриджів відпадає. Але важливо пам’ятати про якісну реалізацію СБПЧ, про яку йтиметься нижче.

Повертаючись до пристрою, відзначимо, що резервуари для чорнила, які також називають донорами, виконані у вигляді судини Маріотта, тобто таким чином, щоб підтримувати постійний тиск на рівні забору фарби (на дні резервуару). Це необхідно для того, щоб друкуюча головка працювала в більш-менш постійному режимі, незалежно від рівня чорнила в резервуарі. Перепади тиску можуть позначатися на роботі принтера та якості друку.

У верхній частині резервуара, крім отвору для заправки, є спеціальний отвір для забору повітря, який необхідний, щоб у резервуарі не утворювався вакуум при зменшенні об’єму чорнила. Даний отвір оснащується фільтром, щоб усередину не потрапив пил, адже частинки можуть забити сопла на головці.

Придбати всі необхідні витратні матеріали для друку — фірмовому магазині Mak.trade. Крім того, фахівці компанії допоможуть з вибором моделі, що підходить саме під ваші завдання, проконсультують по всіх нюансах використання та обслуговування. Більше того, для комерційних замовників ТФК має демозал, де можна ознайомитися із зразками, провести тести.

Ще варто відзначити і екологічність використання принтерів з системами безперервної подачі чорнила. За рахунок того, що в них не потрібно регулярно міняти картриджі, користувачі виробляють набагато менше пластикових відходів і, відповідно, менше забруднюють довкілля.Наприкінці хотілося б сказати, що, хоча самі по собі принтери зі штатними СБПЧ коштують дорожче за аналоги з картриджами, якщо ви плануєте друкувати багато, то в результаті вони з лишком окупляться. Вартість друку дуже низька.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *