Як вибрати форму брів – поради майстра

Щороку змінюється мода на брови. Нещодавно на піку популярності були «ниточки». Сьогодні це неактуально – акцент робиться на натуральність. Тому жінки прагнуть зробити лінії природно гарними. Завдання бровіста – підібрати форму, яка надасть обличчю привабливості, виразності.

Які бувають

Брови – важлива частина обличчя. Їхнє коригування дозволяє замаскувати недоліки, розкрити погляд. Щоб досягти бажаного ефекту, потрібно грамотно підібрати форму. Самостійно це зробити складно, краще знайти майстра по перманентному макіяжу брів та порадитися з ним заздалегідь.

За формою брови бувають кілька видів:

 1. Вигнуті – з невеликим підйомом у зоні закінчення очей. Особливість у тому, що початок та кінець знаходяться на одній лінії.

 2. Зі зламом – підйом по центру і різкий хвостик.

 3. «Будиночок», в якому основа піднята, тому нагадують трикутник.

 4. Прямі, де кінець та центр розташовані на одній лінії. Це дуги без згинів, зламів.

Трапляються і нестандартні форми, наприклад, роздвоєні посередині.

За розміром брови можуть бути вузькі, середні та широкі. «Ниточка» залишилася в минулому. У моді широкі лінії.

Як підібрати форму – поради професіонала

Правильна форма брів робить акцент на індивідуальності. Вишукані «ниточки» підходять далеко не всім: не прикрашають жінок з великими рисами обличчя. А широкі лінії виглядають недоречно у жінок із дрібними рисами.

Форма брів підбирається за типом обличчя:

 • Овальне вважається гармонійним. До нього підходять майже всі форми. Найкращий варіант – горизонтальні дуги з мінімальним зламом. Від «будиночка» та округлих форм рекомендується відмовитися, щоб обличчя не здавалося надто витягнутим.

 • Круглому не підходять дугоподібні брови. Завдання майстра – візуально звузити обличчя. Найкращий варіант – лінії зі зламом, без м’яких переходів.

 • Люди з трикутним обличчям (як сердечка) — широке чоло і загострене підборіддя. Збалансувати образ допомагає рівномірний вигин та невелика довжина. Лінія повинна починатися з невисокої арки та плавно згинатися по всій довжині.

 • Для квадратного обличчя підходить пряма дуга з ледь помітним чи високим здивованим вигином.

 • Для грушоподібного обличчя підійдуть широкі, густі лінії із вигином. Довжина не повинна бути великою.

 • Ромбоподібному обличчю підходять класичні вигнуті брови з плавним вигином.

При виборі форми брів слід враховувати особливості очей. Якщо посаджені близько, лінії повинні бути досить довгими. Це дозволить візуально збільшити відстань між очима. У протилежній ситуації слід вибирати плавні, м’які дуги без зайвих зламів.

Що у тренді

У моді природність, натуральність. Це стосується брів. Але це не означає, що їх не потрібно доглядати. Трендовий варіант укладки – підняття волосків від основи нагору. Такий спосіб робить погляд зухвалим.

Інші модні віяння:

 • У тренді – широкі, густі брови. Щоб досягти такого ефекту, можна покласти волоски по діагоналі. Це збільшить площу дуг.

 • У моді нестандартні варіанти – хвилясті, рифлені, роздвоєні у скронь. Молодь може ризикнути – вибрати круті арки, німб, подвійні дуги та повністю зголені волоски.

 • У тренді інопланетний образ. Для створення досить частково знебарвити брови; замаскувати світлим олівцем, пудрою.

У 2023 році будуть модними такі форми – скаус, ідеально рівні, прямі, знебарвлені, зачесані вгору.

Колір брів підбирається за відтінком волосся. Брюнеткам підійдуть темні кольори; русявим – коричневий (світлий чи темний); рудим – каштанові, золотаво-коричневі; блондинкам – кольори на тон темніше волосся.

Чи можна повністю змінить форму

Зазвичай б’юті-майстри займаються коригуванням брів, щоб зробити обличчя більш привабливим та гармонійним.

Іноді жінка хоче повністю змінити їхню форму. Щоб показати клієнту попередній результат, можна зробити таке:

 1. укласти волоски гладко за допомогою фіксуючого засобу;

 2. нанести тон та намалювати ескіз бажаної форми;

 3. затушувати отриману форму темним олівцем усередині контурних ліній;

 4. зробити фото та показати результат замовниці.

Принцип, застосовуваний під час виборів брів, — приведення обличчя до еталонному овалу.

За допомогою правильно підібраної форми виправляються недоліки. Пінцет і помах пензлика може перетворити себе до невпізнанності.

Розширити погляд допомагають вигнуті, висхідні, дугоподібні лінії. Щоб обличчя виглядало молодшим, можна вибрати тонкі лінії, опущені на рівні зовнішніх куточків очей.

Поняття краси у всіх різне. Завдання бровіста – зрозуміти, що хоче клієнт, а потім делікатно і доступною мовою пояснити рішення, яке підійде для конкретного типу зовнішності.

За матеріалами сайту Barb.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *