Отримання містобудівних умов

Отримання містобудівних умов
Отримання містобудівних умов

Отримання містобудівних умов вважається єдиним правильним заходом при будівництві. Замахнулися на будівництво масштабніше, ніж невеликий приватний будинок чи хочете провести реконструкцію житла під офіс чи магазин? Будьте готові до того, що необхідно дотримуватися норм і правил забудови та отримати в місцевому відділі архітектури спеціальний документ. Планування та архітектурна частина кожного проєкта, чи то нове будівництво, чи реконструкція вже наявної будівлі, чи приміщення, в Україні регулюється законодавством. Правила забудови для конкретного об’єкта визначаються документом, який передбачений отриманням містобудівних умов. Він вважається офіційним документом, який передбачений Законом «Про регулювання містобудівної діяльності».

Містобудівні умови – це такий документ, який містить комплекс планувальних та архітектурних вимог до проєктування та будівництва за поверховістю та щільністю забудови земельної ділянки, відступів будинків та споруд від червоних ліній, меж земельної ділянки, її озеленення тощо. 

Які документи необхідні при отриманні містобудівних умов?

Ця документація видається сертифікованою БТІ компанію, яка має в штаті кваліфікованих фахівців. Документація виготовляється протягом 7-10 робочих днів з дня подачі. В готових документах будуть вказані всі вимоги, котрі мають планувальний та архітектурний тип відносно до проведення проєктування та будівельних робіт. 

Документи, які необхідні для отримання містобудівних умов: завірена в установленому порядку копія документа про право власності земельною ділянкою (документом, на підставі якого використовується земельна ділянка для будівництва, може бути державний акт, свідоцтво про право власності на землю, договір оренди; під терміном «завірена в установленому порядку »мається на увазі або нотаріальне засвідчення документа, або засвідчення документа керівником підприємства, установи, організації, яка видає такий документ); викопіювання з топографо-геодезичного плану М 1:2000; ситуаційний план або схема щодо місця перебування земельної ділянки (у довільній формі); кадастровий план (витяг із земельного кадастру – за відсутності містобудівного кадастру); фотофіксація земельної ділянки (з оточенням); містобудівний розрахунок з техніко-економічними показниками запланованого об’єкта будівництва. 

Якщо у вас з’явилися питання з приводу отримання містобудівних умов та обмежень, радимо не зволікати та звернутись до перевіреної компанії БТІ, вони детально проконсультують вас та допоможуть зібрати всі документи та отримати містобудівні умови. Це допоможе вам зберегти час та бюджет, адже ціни в “МЕГАПОЛІС БУДЕКСПЕРТ” є доступними та приємними серед інших компаній, які знаходяться в Києві.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *