Як позбутися будь-якої залежності?

Як позбутися будь-якої залежності?
 

Людина створена для того щоб отримувати радість від життя природним способом: завдяки спілкуванню з собі подібними, через самореалізацію, спілкування з природою, читання книг та споглядання картин великих майстрів. Проте в житті буває інакше: через власну слабкість або вплив оточуючих люди стають залежними від алкоголю, наркотиків або азартних ігор. Характер цих трьох залежностей часто набуває непереборної сили – людина сама не в змозі подолати проблему і почати жити, нормальним, здоровим життям. Допомогти подолати хворобу можуть спеціалісти «Міжнародної Антинаркотичної Асоціації».

Лікування алкоголізму

Алкоголізм – тяжкий бич людства. Проблема полягає в тому, що людина саме не помічає, як стає залежною. Все починається з 1-2 чарок в компанії друзів, товаришів. Відчуття легкості, покращення настрою надсилають нервовій системі сигнал: хочеш почувати себе краще – пий. Деякі стають алкоголіками через проблеми на роботі та в сім’ї. Не знаходячи підтримки серед близьких людей, ці бідолашні «знаходять» її в алкоголі.

Згодом психологічна залежність переростає в фізичну. Це проявляється як абстиненція. Якщо залежному перекрити доступ до алкоголю, в нього виникає так звана «ломка». Відчуття болю, надмірного нервового збудження та агресії, або навпаки апатії. В найбільш тяжких ситуаціях можуть виникати суїцидальні думки.

Виходом є термінове звернення до спеціалістів «Міжнародної Антинаркотичної Асоціації».

Перевага цього закладу перед іншими полягає в комплексному підході до лікування алкоголізму:

  • Спочатку буде проведена детоксикація – вивід наркотичних речовин з організму за допомогою крапельниці.
  • Наступний крок – «підшивка». Це введення в організм спеціальної речовини, яка викликає стійку відразу до етанолу в разі вживання розчинів, що містять спирт.
  • Потім – індивідуальна та групова робота з психологом та психіатром. Важливо не тільки перемогти хворобу на фізичному рівні, але й зробити так, щоб людина сама не захотіла пити.

Лікування наркоманії

Наркоманія, як і алкоголізм – це фізична залежність організму людини від певних речовин. Разом з тим, наркотики викликають залежність швидше, ніж алкоголь. І, крім того, ця залежність є більш сильною і складною. В стані наркотичної залежності для того щоб отримати чергову дозу людина здатна на все – в тому числі на вбивство собі подібних.

Допомогти вашій рідній людині може тільки повний курс лікування наркоманії та реабілітації, подальшої соціалізації під керівництвом досвідченого в цій сфері психолога або психіатра.

Лікування ігроманії

Якщо наркоманія і алкоголізм – це більше фізична проблема, то ігроманія (лудоманія) – психологічна. Ігроман витрачає на гру весь свій вільний час, забуваючи про роботу, навчання, сім’ю та інші обов’язки. Часто на гру витрачаються і гроші (наприклад, на апгрейд свого ігрового персонажу).

Найчастіша причина ігроманії – це нереалізованість в соціумі. Пристрастю до ігор, в тому числі і азартних, страждає в основному молодь. Допомога в цьому випадку більше психіатрична і полягає у формуванні свідомості залежного «пристрасті» до чогось іншого, наприклад до свого корисного хоббі.

Як бачите, боротьба із залежністю від ігор, алкоголю та наркотиків – це важка, але посильна для спеціалістів справа. Звертайтесь https://lczm.org/ua/likuvannia-ihromanii-u-lutsku.html до спеціалістів «Міжнародної Антинаркотичної Асоціації» – дайте своїм рідним шанс жити вільним, щасливим життям.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *