10 найкращих освітніх відео за рік від «Освіторії»

Проведіть перші січневі дні з користю. Найкращі освітні тренінги та вебінари за рік підібрала координаторка Тренінгового центру «Освіторії» Наталя Каташинська.

У 2019-му наші події фізично відвідало понад 3,5 тисячі людей. А у 2020-му у 7 разів менше. При цьому, онлайн до них долучилось понад 60 тисяч освітян з усієї України лише на YouTube! Наш онлайн-марафон у березні, який ми з командою синхронно вигадали у перші карантинні вихідні й реалізували за 3 дні подивилось понад 20 тисяч. Літні міжнародні онлайн-конференції Т4 та про дистанційне й змішане навчання дивились 6 тисяч учасників. А наші завершальні грудневі онлайн-трансляції у співпраці з ЮНІСЕФ та МОН про найактуальніші питання українського вчительства переглянули близько 100 тисяч разів.

Це все цифри, за якими стоять години, дні й місяці роботи проєктних та технічних менеджерів, нічні підготовки експертів до ефірів та вебінарів, та найголовніше — якісний, корисний та актуальний контент. Це те, чим варто пишатися й ще більш варто — ділитися ? Тому поки тривають канікули й локдаун, а ми гостримо пилку перед новим навчальним семестром, пропонуємо передивитися найкраще (на нашу скромну й суб’єктивну думку) з того, що було створено у буремному 2020-му.

Долаємо тривогу та вигорання

Найпопулярнішим та, певно, найважливішим на той момент часу став вебінар психологині та експертки ГС «Освіторія» Катерини Гольцберг, який підтримав українських освітян у період великого навантаження та чисельних страхів, й допоміг жити, працювати й навчатися під час карантину.

Разом із психологом та експерткою з інклюзивної освіти та вчителькою з топ-50 світового Global Teacher Prize Наталею Гладких допомагали упоратися вчителям із професійним вигоранням та виснаженням:

Визначити, на якій стадії вигорання ви перебуваєте, і вирішити, що з цим робити, допоможе це відео:

Організовуємо дистанційне навчання

Вебінари та виступи від Юрія Гайдученка як чарівна паличка чи тривожна валізка допомагали вчителям віртуозно опановували засоби для організації дистанційного навчання та оцінювання.

Цього року ми вперше провели серпневу конференцію й, певно, змінили всі уявлення про слово «конференція», оскільки дали якомога більше практичної інформації, підходів та інструментів. З них дуже радимо сесію від Поліни Комарової та Марини Пристінської про організацію безпечного навчання в школах —

А також поради від Катерини Глушенко з утримання уваги дітей при онлайн та змішаному навчанні —

Читаємо, мислимо, надихаємо

За умови відсутності, перенесення та скасування різних масових подій, подія року в нас таки була — й по праву належить Освітньому кластеру Міжнародного форуму видавців. Фестиваль, який відбувся, навіть в онлайні, та однак грандіозно й епохально. В Освіторія Хабі збирались міністри та митці, громадські діячі та письменники, освітяни й журналісти аби говорити про важливі теми для освіти, виховання та країни загалом. Думка, що освіта — це те, що може об’єднувати суспільство, стала наскрізною та тепер є бажання підтримувати та просувати її далі.

Детальніше про всю програму та переглянути події «Освіторії» на Форумі можна тут. А ось дискусія про edutainment та  сучасні тренди в освіті. 

Аби на канікулах розслабитися, перемкнутися та відпочити пропонуємо також рекомендації від промоутерки читання Анастасії Євдокимової по тому, що, а головне як читати:

Поділитися цією статтею

Источник: www.osvitoria.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *