Попереду 17 днів жорсткого карантину: план дій для батьків і вчителів

З 8 по 24 січня в Україні запланований жорсткий карантин. Його не перенесуть навіть якщо населення менше хворітиме, а учні не відвідуватимуть школи в цей період. Саме зараз доречно продумати план дій, найважливіші покупки та цікаві заняття, які допоможуть пережити новий локдаун без стресу та в максимально затишному середовищі. 

Карантинний чекліст: про що батькам варто подбати наперед

Коли діти залишаються з дорослими під одним дахом 24/7, це стає чималим викликом для всієї родини. Саме тому  підготували для вас чекліст: що потрібно зробити і що варто придбати, щоб усім удома було комфортно і затишно під час січневого карантину. Як же працювати з родинною дошкою для планування? Навіщо дітям «Обнімун», вовняні нитки та скрабл? Чому варто зідзвонитись із сімейним лікарем і педіатром? Маємо відповіді: 

Читати далі

Як не звести рідних з розуму на локдауні

Найскладніше в карантині це не побутові незручності та навіть економічні проблеми. Більшість родин дістав гамір дітей, коментарі чоловіка чи дружини, набридли одні й ті самі обличчя, хай навіть рідні. І навіть кіт, який будить о 6-й ранку, майже вимовляючи «Наташо»… То що ж треба врахувати під час другої хвилі карантину, аби примусове цілодобове спілкування більше не викликало жаху?

Читати далі

Здорові правила користування соцмережами на карантині

То як, батьки, готові приборкати соцмережі та їхній прихований вплив на вас і ваших дітей? Ми вже писали про те, що відбувається в нашому мозку, коли ми безконтрольно скролимо френд-стрічку. Саме час переглянути родинні звички користування смартфонами і встановити нові правила. 

Читати далі

«Моя дитина на дистанційному навчанні, а я працюю»: досвід та поради батьків

Лікарка, психолог, медійниця, бізнесвумен. Ми поговорили з представницями різних сімей і професій та зібрали поради, як поєднувати роботу і навчання дітей під час карантину. Вони працюватимуть, навіть якщо у вашій родині одразу троє першокласників. Готові перевірити? 

Читати далі

Три платформи, де вчителі можуть створити свої освітні онлайн-ігри

Під час жорсткого карантину школярі навчатимуться вдома. Саме час продумати, які цікавинки запропонувати учням в дистанційному форматі, щоб вас під час ZOOM-занять не м’ютили, а уважно слухали кожне слово. На допомогу приходять освітні ігрові платформи, за допомогою яких ви створите інтерактивні завдання з будь-якої дисципліна. Всі платформи прості у використанні. Готові переконатись? 

Читати далі

Поділитися цією статтею

Источник: www.osvitoria.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *