7 фактів про дружину президента США Джилл Байден

Фото: https://obamawhitehouse.archives.gov/administration/jill-biden

«Вчительство — це не те, що вона робить, це те, ким вона є», — так про свою дружину Джилл сказав Джо Байден у своїй першій промові після оголошення результатів президентського голосування. Джил 36 років викладає англійську мову та письмо в американських державних школах і коледжах. Ми підготували 7 фактів про першу леді-вчительку та її найвідоміші цитати про освіту.

Джилл Байден була найстаршою з 5 доньок у родині банківського працівника та домогосподарки. Мати власну кар’єру, за словами Джилл, завжди було її пріоритетом. Свою першу роботу — офіціанткою в містечку на узбережжі океану — Джилл отримала в 15 років.

«Вчителька на заміні» — такою була перша робота Джилл у школі після того, як вона отримала ступінь бакалавра з англійської мови. Навчання на магістерській програмі з викладання Джилл поєднувала з роботою в школі, вихованням двох синів Джо Байдена від першого шлюбу та вагітністю. У 55 років Джилл отримала докторський ступінь з педагогічних наук і стала доктором Джилл Байден.

«Джилл завжди перевіряє учнівські роботи», — так про неї відгукується Мішель Обама в інтерв’ю People Magazine у 2016 році. Під час президентства Барака Обами Джо Байден обіймав посаду віцепрезидента, а Джилл разом з Мішель реалізували спільну ініціативу з підтримки військових родин. Саме тоді обидві леді подорожували разом країною, і Джилл неодмінно перевіряла учнівські твори в літаках та автобусах.

View this post on Instagram

Wow! What a day … started with Joe’s announcement; then, off to school to teach class and collect research papers … time to get started #Joe2020 #TeamJoe

A post shared by Dr. Jill Biden (@drbiden) on Apr 25, 2019 at 10:28am PDT

Коли Джилл Байден каже, що планує продовжувати викладати в коледжі й одночасно бути першою леді, вона знає, чого очікувати. Протягом 8 років, поки Джо Байден був віцепрезидентом в адміністрації Барака Обами, Джилл викладала англійську в Northern Virginia Community College на повну ставку. «Навчати — моя пристрасть. Це моя кар’єра і те, на чому я найбільше фокусувалася упродовж життя. Думаю, я впораюся із цим і робитиму також усе, що роблять перші леді», — цитує її журнал Vogue.

Під час передвиборчої кампанії свого чоловіка і на 36 році викладацької кар’єри Джилл саме закінчила навчання з онлайн-викладання і отримала відповідний сертифікат. «Щонеділі о 23:30 я ще за своїм комп’ютером — намагаюся зрозуміти, як усе працює. Я матиму значно більше співчуття до моїх студентів, коли ми всі повернемося в аудиторії, адже тепер знаю, як це складно (навчатися онлайн)», — каже Джилл Байден в інтерв’ю.

View this post on Instagram

Yes, so many classrooms are quiet right now. The playgrounds are still. But if you listen closely, you can hear the sparks of change in the air.

A post shared by Dr. Jill Biden (@drbiden) on Aug 19, 2020 at 9:26am PDT

«Ця тиша важка. Тривожність відлунює в порожніх коридорах. Не чути запаху нових зошитів чи свіжовідполірованої підлоги. Кімнати стали темними, адже яскраві обличчя, що мали б їх заповнити, тепер затиснуті в чотирикутники на екрані комп’ютера», — свою промову на початку президентських перегонів у серпні цього року Джилл Байден виголосила в порожньому класі у школі, де вона колись працювала вчителькою. Наприкінці цієї промови до неї приєднався Джо Байден і сказав: «Пригадайте кожен свою улюблену вчительку, яка подарувала вам впевненість і віру в себе».

Джилл Байден є авторкою двох дитячих книжок: «Joey: the story of Joe Biden» — веселої анекдотичної історії про дитинство свого чоловіка. А також «Don’t Forget, God Bless Our Troops» — історія дівчинки, чий тато пішов на війну. На цю книжку Джилл надихнула її онука Наталі. Вона також написала книжку мемуарів: як політика вплинула на її життя, роль матері, про веселі розіграші, які вона любить влаштовувати, та сімейні традиції, що допомагали їй долати важкі втрати.

Джилл щедра на витівки. Вона любить розповідати, як у 2004 році колеги чоловіка по партії прийшли до них додому вмовляти його балотуватися. Вона якраз відпочивала біля басейну і вирішила сказати і своє слово у цій дискусії. Джилл маркером написала «NO» на своєму купальнику і в такому вигляді пройшлася повз товариство демократів.

Найвідоміші цитати Джилл Байден про освіту

Вчительство — не робота. Це стиль життя.

Освіта — це ключ, що відкриває потенціал людини.

Байдуже, які викладацькі методики я використовую. Найважливіша річ, що залишається актуальною у всі часи, це вибудувати впевненість учнів. Вони мають вірити, що володіють навичками, необхідними для успіху.

Я дуже добре вмію розділяти: коли я в класі — я цілковито там. Коли я на події — я там уся. Коли я з онуками — віддаю всю свою увагу їм.

Я викладаю, бо вважаю, що освіта — великий урівнювач. Щодня в класі я бачу силу освіти розбивати бар’єри, відкривати студентам очі на можливості, давати шанс дорости до того, чого учні прагнуть.

Освіта не просто робить нас розумнішими. Освіта робить нас цілісними.

Я не політик. Я вчителька англійської.

View this post on Instagram

A post shared by Dr. Jill Biden (@drbiden) on Aug 26, 2020 at 4:04pm PDT

Поділитися цією статтею

Источник: www.osvitoria.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *