Чому варто купляти деревину горіха на електронних торгах

Чому варто купляти деревину горіха на електронних торгах
Чому варто купляти деревину горіха на електронних торгах

Електронні торги – спеціально організована структура, яка дозволяє уникнути шахрайства та корупції у торгових операціях, тому питання про те, чому варто купувати деревину горіха на електронних торгах, неспроможне. Усі продавці та покупці перевіряються системою, також регулюється якість товару, тому кожен покупець нічим не ризикує, коли бере участь у торгах. Якщо ви хочете дізнатися більше про торгівлю деревиною в цій системі, докладний опис процедури торгів можна почитати тут https://www.ueex.com.ua/eng/ueex/sections-council/representatives-electric-power/ .

Як продавці виставляють деревину горіха на електронні торги

Система передбачає низку вимог, закріплених законодавчо, які пред’являються кожному постачальнику того чи іншого товару, зокрема й деревини горіха:

  1. Потенційний продавець повинен зареєструватись у системі електронних торгів, але не безпосередньо, а за допомогою офіційних майданчиків, що мають відповідну акредитацію. Наприклад, Українська універсальна біржа.
  2. Далі лісове господарство, лісозаготівельна організація, деревообробне підприємство або інша фірма, що реалізує деревину, має надати всі необхідні документи – як про себе та свою діяльність, так і на товар.
  3. Щоб виставити товар на продаж у системі електронних торгів, необхідно підтвердити його якість – отримати кваліфікацію. Як тільки всі характеристики запропонованої продукції будуть перевірені, продавцеві надається кваліфікація, а його дані вносяться до Реєстру.

Така ретельна перевірка продавця та товару гарантує, що покупець отримає саме той товар, який описаний у пропозиції.

Як зробити покупку деревини на електронних торгах

Процедуру продажу-купівлі товару докладно описано у відповідному законодавчому акті, що регулює роботу системи. Придбати будь-який товар, у тому числі деревину або інші будматеріали, на електронних торгах можна за принципом аукціону. Продавець виставляє товар і вказує початкову ціну, а також призначає час початку та закінчення торгів за цією товарною позицією.

Щоб покупець міг взяти участь у торгах, йому потрібно зареєструватися та пройти нескладну перевірку – процедура є обов’язковою, але багато часу не займає. Після цього кожен може стати повноцінним учасником торгів та робити ставки. Крок ставки (мінімальний розмір суми, на яку можна підняти ставку) зазвичай також вказує продавець при виставленні товару на аукціон. Перемагає той покупець, котрий до закінчення процедури торгів запропонує найвищу ціну. 

При цьому переможець визначається системою в автоматичному режимі – це гарантує чесність проведення торгів та відсутність у продавця можливості вплинути на вибір переможця. Після закінчення торгів між покупцем та продавцем укладається угода на заздалегідь визначених умовах. Важливо відзначити, що аукціонні торги контролюються законодавчо, тому можливість проведення корупційних схем або інших протизаконних дій з обох сторін наближена до нуля.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *