Global Teacher Prize Ukraine 2020 — у цифрах

«Вчительський Оскар» — премія Global Teacher Prize Ukraine 2020 завершила прийом заявок 1 серпня. Вже четвертий рік поспіль ГС «Освіторія» нагороджує найбільш креативних, інноваційних та відданих вчителів. У рік чи не найбільших викликів для педагогів та шкіл, коли українські вчителі просто у розпал глобального локдауну опановували цифрові інструменти викладання, ми отримали рекордну кількість номінацій — майже 3 тисячі. Хто ці щоденні герої своїх учнів, де вони мешкають, що викладають — підготували для вас найцікавіші цифри цьогорічного відбору.

Цього року ми стартували прийом заявок 20 березня — школи України та значної частини світу зачинилися на карантин, а вчителі мали за кілька днів просто таки «перестрибнути» в онлайн формат викладання. У багатьох із них не було комп’ютерів удома чи доступу до інтернети, але попри все вони продовжували робити свою роботу: заохочувати дітей до навчання, бути їхньою підтримкою на шляху пізнання себе і світу. Саме тому цього року ми обираємо не просто серед педагогів, ми обираємо серед справжніх супергероїв. Вибір буде непростим, адже ми отримали 2 962 заявки. У порівнянні із минулим роком це на 6 заявок більше. 760 анкет пройшли технічний відбір: це означає, що номінант чи номінантка повністю заповнила анкету, викладає шкільний предмет у школі, технікумі або коледжі дітям від 6 до 18 років.

Що викладають номінанти?

Переможець Global Teacher Prize Ukraine 2020 традиційно отримає 250 тисяч гривень, а інших педагогів, що володіють вчительськими суперсилами, відзначать в окремих номінаціях.

Цього року найбільше заявок надійшло від вчителів фізичної культури — 268. Це і не дивно, адже цього року Global Teacher Prize Ukraine вперше має окрему номінацію для педагогів, які прищеплюють дітям любов до спорту та здорового способу життя. Це стало можливо завдяки співпраці із проєктом Олександра Педана JuniorZ. Найкращий вчитель фізкультури отримає тижневу освітню мандрівку до Німеччини та 30 тисяч грн винагороди.

Від вчителів англійської мови ми отримали 238 заявок — це майже на 200 менше, ніж минулого року, від педагогів початкових класів — 224 заявки, що на 420 менше, ніж 2019.

Яких ще вчителів-супергероїв ми оберемо?

Глобальний локдаун показав, що комп’ютерні технології ніколи не замінять учням живого і турботливого вчителя, але вони здатні зробити навчання більш ефективним та персоніфікованим. Саме тому цього року окремою номінацією ми відзначимо справжнього гуру онлайн інструментів — найкращого Вчителя-новатора. Microsoft подарує переможцю поїздку на освітній форум.

Ми також мали змогу переконатись, що добробут і безпека цілої країни залежить від відповідальності кожного з нас. Тож цього року окрему відзнаку отримає Вчитель громадянської освіти — той, що зрощує в дітях сильні особисті якості і ціннісні орієнтири. Завдяки партнерству з USAID/ENGAGE Програмою сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні, переможець цієї номінації отримає поїздку на Всесвітній економічний форум 2021 у Давосі та найсучасніший ноутбук.

Нашими традиційними номінаціями залишаються: «Видатний вчитель хімії», «Вибір серцем», «Здійснення мрії вчителя-супергероя».

Як обирають переможців-супергероїв?

До 14 серпня усі 760 анкет перевірять 188 справжніх супергероїв-волонтерів у Києві, Львові, Харкові, Одесі та онлайн-офісі.

15 серпня ми оголосимо Топ-50 номінантів: вони напишуть свої есеї та зустрінуться з нами для скайп-знайомства.

31 серпня ми оголосимо Топ-10 Global Teacher Prize Ukraine 2020. Фінальна десятка проведе незабутні три дні асесмент-центру із журі премії.

3 жовтня ми нагородимо вчителів-супергероїв у Києві.

Источник: www.osvitoria.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *