Як потоваришувати зі стресом — журнал | «Освіторія»

Якщо колись більшість людей звертали увагу лише на фізичне здоров’я, у часи випробувань очевидно: душевні сили потрібні кожному. Сьогодні, у Всесвітній день психічного здоров’я, згадаємо, як не дати стресові підточувати нас день за днем, а перетворити його на енергію для розвитку.

Звільніться від напруги та тривоги: 6 простих технік

У сучасних реаліях нам доводиться звертатися за психологічною підтримкою, щоб впоратися з емоційними перепадами й відновити відчуття контролю. Але що робити у ситуаціях, коли поряд нікого немає?  Практичні вправи для самозаспокоєння такі прості, що ви зможете повторити їх у будь-якій стресовій ситуації. А також допоможете знизити тривожність у ваших учнів.

Читати далі

Душа болить: до кого звертатися — психолога, психотерапевта, психіатра?

Інколи потрібне більше, ніж домашні вправи: фахова допомога. Як обрати професіонала і не натрапити на шахрая? У яких випадках потрібен  психолог, а у яких — психотерапевт або психіатр? Підвищуємо нашу грамотність стосовно послуг у сфері психічного та психологічного здоров’я. 

Читати далі

Безкоштовний курс з психологічно-емоційної підтримки для вчителів та шкільних психологів

Створений ГС «Освіторією» курс «Розумію», що на платформі О.Університет, дає практичні інструменти, аби кожен вчитель міг підтримати учнів та їх батьків, підвищити кваліфікацію у цьому напрямку.  Також він допомагає освітянам і самим стабілізувати емоційний стан в умовах війни та розвинути стресостійкість. 

Читати далі

Як знизити стрес дорослому і дитині: 9 кроків на кожен день

Що таке стрес очима біолога?  Що таке компенсатори стресу та як їх створювати? Як наука радить віднайти ресурс, який зараз особливо потрібний? 

Читати далі

Великий антистресовий гід: вправи, техніки, поради

Для всіх, хто цікавиться темою психічного здоров’я, стане у пригоді великий антистресовий гід для батьків та вчителів: тут сконцентровані поради, вправи, важливі правила. Що таке внутрішня температура та які є способи швидко підтримати дитину під час гострого впливу стресу? Що робити при панічній атаці? Які вправи допоможуть при дратівливості, а які — при тривожних думках?  

Читати далі

Поділитися цією статтею

Источник: www.osvitoria.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *