Коротка інструкція до покоління Z: як підібрати ключик до дітей нової генерації

Чим цікавиться покоління Z? До чого прагне в житті та які суперсили має порівняно зі старшим поколінням? Як підлітки нової генерації ставляться до любові та сексу? А що їх доводить до сказу? Якою має бути реакція дорослих на експерименти підлітка зі стилем та які фрази вам слід забути назавжди, якщо хочете бути в колі довіри молоді? Що варто знати про мережу TikTok, яку обожнюють ваші діти й учні? Які небезпечні розваги обирають і що з цим робити? Все найцікавіше зібрали в міні-гайді.  

Що доводить до сказу покоління 20-річних і яке в них ставлення до любові та сексу

Цікаво, чи співпадають ваші базові цінності з інтересами та цінностями сучасної молоді? Перевірте просто зараз. Ми розповімо, кого готова наслідувати українська молодь, що її найбільше дратує та доводить до сказу. А ще поділимось, чому ніхто з 20-річних не мріє про весілля та шлюб, а дітей збирається заводити тільки після 30 років.  

Читати далі

Як говорити з підлітками про їхню зовнішність і стиль?

Підліток повертається додому з волоссям, пофарбованим в зелений, каже, що збирається зробити пірсинг на обличчі або тату. Що робити батькам? Заламувати руки в розпачі, уявляти страшні наслідки та ставити дитині заборонні ультиматуми — не найкращі стратегії, бо жодна не спрацює. Психолог розбирає 4 типові ситуації, з якими стикаються підлітки та їхні батьки у питаннях зовнішності дитини. 

Читати далі

Що батькам і вчителям варто знати про TikTok: користь для навчання та небезпека

TikTok — китайська соціальна мережа, якою користується вже понад мільярд людей в усьому світі. Саме її, а не Facebook чи Instagram, найчастіше обирає покоління сучасних школярів. Навіть той, хто не зареєстрований у TikTok, хоч раз чув про народжені там челенджі або бачив короткі вірусні відео тривалістю від 15 до 60 секунд, які вийшли за межі соцмережі. Але тут можна знайти й чимало корисного, — наприклад, освітні ініціативи. Про приховані можливості TikTok розповідають вчителька, експертка з соцмереж і шкільний психолог.

Читати далі

Покоління Z: Чим шокує український серіал «Перші ластівки. Zалежні»

Взимку на українському телебаченні стартував серіал, який струсонув українське суспільство та який обожнює сучасна молодь: «Перші ластівки. Zалежні». Розбираємось, чи справді підлітки не мислять життя без сексу, чому настільки залежні від соцмереж, навіщо демонструють надмірну сексуальність в режимі онлайн чи під час вечірок-вписок і чи просто нині тінейджерам придбати наркотики. 

Читати далі

Розгадати підлітка: 3 тренди, що пояснять вам вашу доньку-тінейджерку

Помічаєте, як ваша донька-підліток купує речі певного кольору, носить на руці різнокольорові резинки і складає списки трендових аксесуарів? Що ж, імовірно, вона приєдналася до однієї з популярних субкультур і тепер визначає себе як VSCO girl, e-girl чи може soft-girl. Ми пояснюємо три найпопулярніші підліткові тренди: після цього матеріалу ви знатимете з десяток нових слів, зможете за одягом розрізняти дівчат різних субкультур та зрозумієте цінності сучасних тінейджерок.

Читати далі

Поділитися цією статтею

Источник: www.osvitoria.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *