Ігри, досліди, експерименти: як пожвавити уроки хімії, біології та математики

Edutainment — ігрове навчання. Термін походить від англійських слів education та entertainment — навчання та розвага. На жаль, українські вчителі нечасто використовують навчання грою. Бояться, що порушиться дисципліна, а учні їх взагалі перестануть слухати. На ділі все навпаки! Саме гра допомагає дітям усвідомити, що результат залежить від них. Учні відчувають драйв, стають зібранішими та краще орієнтуються в часових рамках. А демонструють запал до перемоги та тренують пам’ять і увагу. Підготували 5 кейсів від вчителів хімії, біології, математики та громадянської освіти, які допоможуть інтегрувати гру у будь-який урок.

Яйце дракона вдома: 5 майстер-класів з видовищними експериментами для дітей

Маємо завдання: зацікавити школярів наукою. Дієвий спосіб — перетворити пояснення складних формул і хімічних реакцій на захопливий процес. Тож здивуймо дітей видовищними експериментами! Із їхньою допомогою принципи фізичних та хімічних реакцій у природі учні опанують у невимушеному форматі навчання. Розповідаємо, як зробити Веселкову Троянду, Яйце Дракона, гарячий лід, фокус із барвником та інші неймовірні цікавинки. 

Читати далі

5 дослідів із предмета «Я досліджую світ», яким зрадіють діти під час онлайн-навчання

Зображення: https://ua.depositphotos.com/

Діти початкових класів будуть в захваті від ігрових активностей як під час уроку «Я досліджую світ», так і вдома, задля пізнавальної розваги. У цій статті ми пропонуємо досліди, які допоможуть сформувати дослідницькі навички, посилять щирий інтерес до науки та підживлять потяг до пізнання навколишнього світу. Вчителям можна сміливо пропонувати ці вправи учням під час дистанційного навчання на карантині. Зацікавленість школярів зросте, а педагог отримає зворотній зв’язок: вражень у дітей буде багато!

Читати далі

Як допомогти дитині полюбити математику: 7 ігор для школи й дому

«Математика — це складно і часом нудно» — як батьки, так і вчителі можуть почути від учнів, які вважають «гуманітаріями». А ще невиправдано бояться, що не поладнають зі складними математичними завданнями. Але ці страхи марні. Спробуйте запропонувати дітям захопливі математичні ігри. Це не лише для розваги чи привернення уваги школярів до предмету. Доведено,що діти початкової школи краще запам’ятовують матеріал, якщо його пояснювати або закріплювати через гру. Як підвищити інтерес учнів до навчання та їхню успішність через математичний ед’ютейнмент? Всі цікавинки зібрали тут. 

Читати далі

Як вивчити таблицю Менделєєва: вибухова пісня українського вчителя

Як допомогти дітям не тільки легко сприймати інформацію зі складної теми, а й надовго її запам’ятати? Для більшості педагогів це серйозний виклик. 26-річний вчитель хімії Іван Заболотських підкорює дитячі серця «пісенною таблицею Менделєєва». Тему на знання послідовності хімічних елементів він «запакував» у вибуховий рок−хіт «We Will Rock You» гурту «Queen». Це метод музичної мнемотехніки, який на всі 100% вартий вашої уваги. 

Читати далі

5 настолок, що перетворять уроки на захопливу гру

Як часто ви використовуєте настільні ігри на уроках? Якщо не пригадаєте, коли це робили, варто ситуацію виправити. Настолки — ефективний симулятор життєвих ситуацій, через які можна розвинути м’які навички та компетентності. Ми зібрали для вас 5 ігор про громадянську освіту, які розробили вчителі та учні. Кожну гру можна безкоштовно завантажити, роздрукувати, переглянути відеоінструкцію та мерщій грати. 

Читати далі

Поділитися цією статтею

Источник: www.osvitoria.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *