П’ять способів вчителю зекономити час на роботі

У вересні у вчителів починається повноцінне навантаження. Часто воно понаднормове: доводиться сидіти до ночі, готуючи завдання, матеріали, перевіряючи зошити. Що можна зробити швидше? Як вивільнити хоч трохи часу? Зібрали матеріали, що перетворять вас на супер-вчителя.
0171822_255=”1″>

1 вересня без стресу: таємна стратегія вчителя для першого дня у школі

Як 1 вересня зустрінеш, так весь навчальний рік і проведеш — здається так звучить відома фраза про новий рік для вчителів. Ми вважаємо, що перший день навчання має пройти без стресу. Тому переклали блог американського педагога Майкла Лінсіна. Він пропонує вчителям свою таємну стратегію, що дозволить не витрачати час на дисципліну, а зосередитися на матеріалі уроку вже з першого дня школи.

Читати далі

Як учителю створити круту презентацію: 8 простих кроків 

Скільки презентацій вам довелося створити за цей навчальний рік? А скільки безсонних ночей це вам вартувало? Пропонуємо 8 простих кроків від Агентства з дизайну презентацій, щоб стати майстром і витрачати на це лічені хвилини. 

Читати далі

Десять інструментів, які зекономлять час учителю 

І пожвавити урок у класі, і провести дистанційне заняття — у цьому допоможуть онлайн-ресурси, інструменти й платформи. Пропонуємо десять найкращих, які дадуть змогу зекономити час, скористатися освітянським багажем, а не винаходити велосипед.

Читати далі

Як інтегрувати українську мову й літературу та зарубіжку: практичні кейси 

Інтегрований курс  — це не щось нове та не зрозуміле, вважають педагоги-практики, які вже працюють у такий спосіб.  Це економія часу для вчителів та учнів, адже можна уникнути повторного вивчення тих самих теоретичних понять, історичних періодів, мистецьких напрямів тощо. Поради колег, як же інтегрувати легко та швидко. 

Читати далі

Гарячі клавіші — лайфхак для ефективної роботи за ноутбуком 

Багато хто чув про гарячі клавіші на клавіатурі, та чи знаєте ви, як ними користуватися? Навіть якщо ніколи не пробували, радимо потренуватися. Пам’ятаєте, як ви кажете своїм учням: навчатися нового в будь-якому віці — дуже корисно: це і для мозку гарне тренування, і економія часу. Отже, ловіть клавіші та комбінації клавіш, що забезпечують альтернативний спосіб виконання дій, які ви зазвичай робите за допомогою миші. Застосовуйте їх хоча б у найчастіше виконуваних вами завданнях і побачите різницю! 

Читати далі

Поділитися цією статтею

Источник: www.osvitoria.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *